Jak zauważyć 23 lutego w pracy

Obchody szczególnych dni w kalendarzu w pracy przyczynia się do komitywie z kolegami, solidarności zespołu i bardziej komfortową atmosferę w biurze. Dzień obrońcy Ojczyzny – nie jest wyjątkiem.

Jak zauważyć 23 lutego w pracy

Instrukcja

1
Wyślij rano mężczyzn-kolegom z pozdrowieniami z wakacji, e-mail. Jest dozwolone to zrobić w wierszu formie. Jeśli chcesz, przygotuj kartki lub kupić gotowe w góry.
2
Powiesić plakaty z treściami wzdłuż ścian gabinetu. Złóż стенгазету w stylu wojskowej, bohaterami której będą twoi koledzy-mężczyźni. Przyklej zdjęcia mężczyzn do obiektów znanych osobistości i zrób śmieszne napisy pod nimi. Jako opcja, głowa strażnika będzie świetnie wyglądać na ramionach krasnoludem, a główny księgowy doskonale znajdzie się w уазике.
3
Zaplanuj tematykę wieczoru. Można ją zorganizować w stylu defilady wojskowej, ćwiczeń, treningu w wojskowym zakładzie z wystawieniem ocen.
4
Zaproś mężczyzn w centrum handlowym, na przykład, do gry w bilard lub kręgle. A możesz dać wszystkich biletów na hokej czy piłka nożna, ale robi to kosztuje tylko wtedy, gdy jesteście pewni w sportowych lojalności współpracowników.
5
Oblicz, ile ludzi w organizacji. Wymyśl każdy indywidualny prezent. Na przykład, jeśli twój administrator interesuje się grami komputerowymi, wręcza mu nowość game-branży. Fana hokeja презентуйте szalik, kij. Z góry określić kwotę, którą możesz przeznaczyć na prezenty, i сложитесь wszystkich żeńskich zespołem. Wtedy śmiało iść na zakupy. Jeśli czas na to pozwala, zamów t-shirty ze zdjęciami mężczyzn-kolegów lub kubki z imiennymi napisami. Kierownikowi daje alkoholicznego napój, notatnik ze skórzaną okładką, długopis lub portfolio firmy-marki.
6
Przykryć dla kolegów-mężczyzn świąteczny stół. Można przynieść jedzenie z domu, zamówić w kawiarni z dostawą lub nabywać w sklepie produkty i zorganizować w biurze bankiet. Menu zaplanuj wspólnie z kobiecą częścią zespołu, możesz zlecić to samemu odpowiedzialnego pracownika, zakup alkoholu. Wybierasz się na naturę? Około dobę kup mięso i zrób go zamarynować, można to zrobić kiełbaski lub kurczaka, które można smażyć na grilla. Naucz się kilku tostów na adres mężczyzn, wiersze.
7
Wymyśl ciekawe zabawne konkursy na tytuł najbardziej kreatywnego, обходительного, kreatywny, inteligentny, zaradny i сообразительного mężczyźni firmy, zmień biuro w rekrutacji i umów się na obchód wśród „lekarzy”, w roli których wystąpią reprezentantki płci żeńskiej firmy. Zorganizować igrzyska Olimpijskie z wręczeniem medali itp.
Należy zwrócić uwagę
Gdy zespół składa się z samych mężczyzn, można zorganizować wycieczkę do sauny, kręgle lub na charakter lub pójść do klubu.

Porada
Spójrz do kolegów-mężczyzn, kto i czym się interesuje: kto prowadzi, a kto kupuje, kto jest zapalonym sportowcem, a kto киноман. To pomoże ci wybrać odpowiednie prezenty, które galerię silną połowę swojego zespołu.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.