Jak zauważyć 23 lutego w domu

Dzień obrońcy Ojczyzny – jeden z głównych świąt. Po tym, jak pogratulowali kolegów i przyjaciół, trzeba go zauważyć w gronie rodziny i zrobić to w taki sposób, aby wyszedł zabawny i niezapomniany.

Jak zauważyć 23 lutego w domu

Trzeba

  • — papier;
  • — pola wyboru;
  • — balony;
  • — świąteczny stół;
  • — kamizelek, буденовки, okulary przeciwsłoneczne;
  • — karaoke;
  • — prezenty.

Instrukcja

1
Jeśli masz synowie, to ważną rolę w obchodach 23 lutego będzie grać dekoracja mieszkania. Złożyć z papieru łodzie i samoloty, rozmieść je w mieszkaniu – na stołach, półkach. Można również нанизать je na nici i powiesić coś w rodzaju światełka na okno. Udekoruj mieszkanie flagami i balonów. Niech atmosfera będzie uroczystej.
2
Umów się na spotkanie, aby gospodarstwa domowe nazywali swojego męża generałem. Dzieci, które też chcą wojskowych honorów, na czas święta mogą stać się żołnierzami. Prawda, jeśli mieszkasz z rodzicami, pani mąż będzie musiał się posunąć, tak jak najwyższy stopień musi być jednak u ojca. Żeńską połowę domu naucz się wstawać, kiedy generał wchodzi do pokoju, i oddawać mu cześć.
3
Ważną częścią uroczystości – biesiada. Wymyśl potraw ciekawe nazwy na tematyce wojskowej, i niech twoje mężczyźni wiecie, co kryje się pod „kapitańskim deser” lub „radością żołnierza”. Kto co wybrał, to i dostaje na obiad.
4
Z góry przygotować prezenty i zapakować je w papier lub piękne pakiety. Jeśli nie jesteś w stanie wymyślić, co dać użyteczne swoim mężczyznom, dzielcie się pamiątki wojskowe – pasy, menażki, czapki. Dzieci będą zadowoleni z nowych atrybutów do gry w wojnę, a dorośli przypomną sobie czasy służby wojskowej.
5
Ale przy stole można nie tylko jeść, ale i rozrywkę. Przed przystąpieniem do posiłku, ubierać się w kuloodporne, буденовки lub okulary (agentów, którzy na pewno mają stosunek do obrony ojczyzny). Śpiewaj w karaoke kilku wojskowych piosenek. Napisz na kartkach papieru ciepłe życzenia dla swoich mężczyzn, złóż je w czapkę, i niech oni z kolei szarpią przesłania. Dobra gra dla całej rodziny – „Krokodyl”, gdy prowadzący gestami pokazuje słowo lub całą frazę, a widzowie отгадывают. Bądź wyobraźni, i wtedy domowy święto zamieni się w zabawne i niezapomniane wydarzenie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.