Jak zapłacić skype

Skype – bardzo przydatny program do telefonii internetowej, której popularność cały czas rośnie. Użytkownicy Skype ’ a, pod warunkiem, że program zainstalowany u obu rozmówców, mogą komunikować się między sobą za darmo. Jeśli musisz zadzwonić przez Skype ’ a na telefon komórkowy lub stacjonarny, musisz zasilić swoje konto w Skype. Można to zrobić na różne sposoby: za pomocą karty Visa lub MasterCard, za pośrednictwem rachunek bankowy w banku, lub za pomocą e-płatności.
Najprostszym sposobem, aby zapłacić za usługi Skype ’ a za pomocą portfela elektronicznego Yandex.Pieniądze. To jest bardzo proste i szybkie.

Skype - popularny i wygodny program do telefonii internetowej

Trzeba

  • Aby zasilić swoje konto w Skype potrzebny jest dostęp do internetu i swój portfel w systemie Yandex.Pieniądze z dodatnim bilansem.

Instrukcja

1
Przejdź do strony internetowej Yandex w swój portfel.
2
Już na pierwszej stronie pojawi się niebieskie logo Skype ’ a – on jest pierwszy w szeregu najbardziej popularnych produktów, kupowanych za Yandex.Pieniądze. Kliknij na logo.
3
Zostanie otwarta strona „Płacić Skype”. Wybierz kwotę, którą chcesz zapisywać się na swoje konto i kliknij na „zaloguj się”.
4
W następnym oknie wpisz swój login i hasło do Skype ’ a. Jeśli wszystko wprowadziliśmy poprawnie, system przepuści cię dalej.
5
Dalej po prostu potwierdza płatności i wpisać hasło płatności. Przez chwilę z twojego portfela Yandex.Pieniądze płatność trafi na twoje osobiste konto w Skype. Konto zasilone, możesz korzystać z płatnych usług Skype.
Należy zwrócić uwagę
Do rozmów przez Skype ’ a może potrzebujesz zestaw słuchawkowy lub kamera internetowa.

Porada
Jeśli w twoim portfelu Yandex.Pieniędzy brakuje środków na płatności – zasil swój portfel w jakikolwiek sposób, na przykład przez bankomat lub za pomocą karty pre-paid Yandex.Pieniądze.

logo
Kategoria:
Online zakupy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.