Jak odzyskać zapomniane hasło Skype

Skype – to przydatny program, za pomocą którego można za darmo rozmawiać ze swoimi bliskimi i współpracownikami znajdującymi się w dowolnym zakątku świata. Niestety, dość często zdarza się, że z tych czy innych powodów hasło zapomina, i, w konsekwencji, staje się niemożliwe, aby korzystać z programu Skype. Ale nie trzeba od razu zniechęcać – hasło jest bardzo prosta odzyskać.

Jak odzyskać zapomniane hasło Skype

Instrukcja

1
Hasło można odzyskać za pomocą poczty e-mail, które wskazywały, kiedy rejestrowali swoje konto w Skype. Otwórz okno logowania do Skype. Kliknij na link „nie Pamiętasz hasła”. W wyświetlonym oknie wpisz adres e-mail. Na ten adres przyjdzie e-mail zawierający dwa linki i specjalny kod.
2
Kliknij w pierwszy link. W niej unikalny kod jest wstawiany automatycznie. Trzeba tylko wymyślić i wprowadzić nowe hasło. Wskazane jest, aby składał się z liter i cyfr jednocześnie, że w większym stopniu będzie chronić swoje konto przed nieautoryzowanym włamania. Jeśli pierwszy link nie działa, otwórz drugą. Tutaj trzeba wpisać specjalny kod ręcznie. Następnie wprowadź i powtórz nowe hasło. I pamiętaj, że kod odzyskiwania hasła jest ważny tylko sześć godzin.
3
Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail, odzyskaj hasło będzie o wiele trudniejsze, ale możliwe. W oknie odzyskać hasło wpisz swój login. A także podać dane pomiarowe któreś płatnej operacji przeprowadzonej przez Skype. Na przykład, numer karty kredytowej, za pomocą której można doładowaniu konta w Skype. Tych danych nie będzie wystarczająco dużo, aby dowiedzieć się zapomniany adres e-mail. Następnie odzyskaj hasło na schemacie powyżej.
4
Jeszcze możesz spróbować skontaktować się z działem obsługi klienta Skype. Opisz szczegółowo swój problem. Najlepiej w języku angielskim. Koniecznie należy podać numer swojej karty kredytowej, za którą płacili usługi na Skype, datę ostatnich płatności, a także swoje imię.
5
Jeśli zapomnisz hasła, i adresu e-mail, i ani razu nie przeprowadzono żadnych transakcji pieniężnych przez Skype, to odzyskać hasło będzie niemożliwe. Wsparcie z programu Skype po prostu nie będzie w stanie cię zidentyfikować. Lepiej kup sobie nowe konto.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.