Jak zapisać trwałych

Trwała – to jest po prostu wybawieniem dla kobiet z cienkimi i/lub prostymi włosami. Jednak aby loki po trwałej ondulacji były piękne i sprężyste, przez długi czas, należy wiedzieć, jak prawidłowo dbać o nich.

Jak zapisać trwałych

Instrukcja

1
Zrobić sobie trwałych – to tylko połowa sukcesu. Najważniejsze – zachować ją jak najdłużej i aby loki były takie same sprężyste, przez cały okres noszenia ondulacji, jak i bezpośrednio po jej wykonaniu.
2
Aby zapisać trwałych na długi czas, pomyśl o tym wcześniej. Czyli wybrać taki typ żelazka, który by pozwolił swoim локонам przetrwać wystarczająco długo. Mistrzem wśród завивок w żywotności można nazwać amerykańską chemię. Przy odpowiedniej pielęgnacji może wytrzymać do 5-ciu miesięcy. Większość innych завивок trzyma się na włosach przez 2-3 miesiące.
3
Kiedy będziesz interesować się u fryzjera w sprawie wyboru typu żelazka, koniecznie powiedz mu jakie masz włosy: twarde lub miękkie, cienkie lub grube, farbowane czy nie, jak długo i w jaki sposób są one malowane. Wszystkie te szczegóły pozwalają mistrza dobrać trwałych właśnie dla twoich włosów.
4
Jeszcze przed wizytą w salonie fryzjerskim dowiedzieć się, jak dokładnie powinna być procedura wybranej trwałej. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, ile czasu i w jakich warunkach musi być trwała. Od prawidłowego wykonania ondulacji zależy dalszy jej żywotność.
5
Pamiętaj, że jakość trwałej i termin jej wykorzystania zależy także i od profesjonalizmu fryzjera. I dlatego popytaj swoich znajomych i koleżanek, może oni znają dobrego stolarza na завивкам. Poczytaj w necie opinie ludzi o tym lub innym salonie.
6
Zapytaj mistrza, jak dbać o włosy po trwałej ondulacji, jakimi należy używać szamponów i бальзамами. Być może twoje włosy potrzebują ludowe przepisy dla wsparcia zdrowia włosów po trwałej.
Porada
Aby zachować loki na długo, po trwałej ondulacji głowę nie myj 3 dni. Korzystaj z łagodnymi szamponami lub specjalnymi profesjonalnymi narzędziami do włosów po trwałej ondulacji. Zasada regularnie stosować maski z pantenolem i keratyny. Nie myć włosy zaraz po umyciu, aby nie rozwijać loki i nie uszkodzić włosy. Wybierz grzebienie i grzebienie do włosów, u których szerokie, rzadkie zęby. Rzadziej korzystaj suszarka do włosów z gorącym powietrzem. Stosuj spraye z składniki odżywcze, które nadają włosom połysk.

logo
Article Categories:
Fryzury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *