Jak zamówić wyciąg z rejestru

W Jednolitym państwowym rejestrze osób prawnych zawiera informacje o firmie: informacje o składzie założycieli, o kierowniku, lokalizacji, rodzaju działalności, oddziałach. Zamów wyciąg z rejestru można w jakikolwiek sposób.

Jak zamówić wyciąg z rejestru

Instrukcja

1
Aby uzyskać informacje o przedsiębiorstwach zawartych w rejestrze publicznym, trzeba napisać list-prośbę do terytorialny organ podatkowy. W liście powinny być wskazane nazwa przedsiębiorstwa i jego forma prawna.
2
Wpisz w tekście wiadomości główny państwowy numer rejestracyjny podmiotu (REGON), numer identyfikacji podatkowej (NIP) i kod przyczyny rejestracji (PPC). Wniosek sporządza się w postaci wolnej, ze wskazaniem celów, dla których niezbędna jest wyciąg z rejestru, podpisany przez dyrektora i заверяется pieczęcią przedsiębiorstwa.
3
Ten wniosek można złożyć osobiście w organ podatkowy lub wysłać go pocztą. Okres budowy wyciągu wynosi pięć dni roboczych. W celu uzyskania szybkiej wyciągu z rejestru (odbiór na następny dzień roboczy) trzeba płacić przez Sbierbank Rosji państwową cło i załączyć do zamówienia paragon z oznaczeniem banku o płatności.
4
Zamówić wyciąg można i przez internet. W taki sposób, aby uzyskać dane można tylko o własnym przedsiębiorstwie. Zapraszamy na oficjalną stronę ИФНС i w trybie „Tworząc nową aplikację” wypełnij formularz. Koniecznie wprowadź główny państwowy numer rejestracyjny podmiotu (REGON) i sposób, w jaki chcesz uzyskać wyciąg.
5
Mailem na życzenie wyciąg z państwowego rejestru może być udzielona na trzy sposoby. Pierwszy – przez internet. Taki wyciąg zawiera dane z rejestru, otwarte dla ogólnego dostępu, nie są uwzględniane alufelgi, informacje o rachunkach rozliczeniowych i adresy osób fizycznych. Taki wyciąg nie ma pieczęci organu podatkowego.
6
Aby uzyskać wyciąg z oznaczeniami ИФНС należy odebrać ją osobiście. Można również wybrać sposób uzyskać „skrzynką przesyłką”, wtedy przyjdzie na adres osoby prawnej. W trybie „Podgląd stanu przetwarzania wcześniej złożonych wniosków” można śledzić postęp twojego wniosku.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.