Jak zamontować fotelik

Jednym z wariantów instalacji fotelika dziecięcego w samochodzie jest jego mocowanie pasów bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu. Producenci fotelików stale modyfikują konfiguracji określonego akcesorium, starając się go uniwersalnym, nadaje się do zabudowy w salonach wszystkich marek samochodów. Ale czasem trafiają się fotele, które można ustawić w konkretnym samochodzie. Dlatego, zanim płacić za zakup nowego wózka, koniecznie upewnij się, że można go zainstalować w kabinie samochodu.

Jak zamontować fotelik

Trzeba

  • Fotelik.

Instrukcja

1
Uniwersalne foteliki samochodowe mocowane są za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Podobne fotele z powodzeniem instalowane w salonach wielu samochodów różnych marek. Takie rozwiązanie jest najbardziej istotne, pod warunkiem, gdy w rodzinie jest więcej niż jednego samochodu.
2
Za pomocą trzypunktowego pasa w kabinie maszyny mocowane są foteliki samochodowe dla dzieci wszystkich grup. Fotele grupy „zero” i „zero plus”, montowane na tylnym siedzeniu samochodu i zapiąć pas bezpieczeństwa, idącym w zestawie samochodu. Bezpieczeństwo dzieci w fotelikach, wymienionych grup, przez pasy, idące w zestawach fotelików.
Jak zamontować fotelik
3
Foteliki z drugiej i trzeciej grupy są dostępne bez dodatkowych pasów bezpieczeństwa. Dzieci w fotelikach określonych grup połączy się z pasami bezpieczeństwa, znajdujące się na tylnym siedzeniu samochodu. W ten sposób, tylne pasy bezpieczeństwa są używane zarówno do mocowania foteli, i do mocowania w nich dziecka.
Należy zwrócić uwagę
Najtrudniejszym momentem podczas instalacji fotelika dziecięcego w samochodzie jest jego właściwe zamocowanie. Dlatego, przed pobliżu instalacji fotelika dziecięcego, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją, proponowany przez producenta, jego mocowania.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.