Jak zamknąć chorobowe

Zwolnienie lekarskie jest dokumentem, który jest wydawany w związku z chorobą i osi нетрудоспособностью. Kwota, jaką płacą za dni przebywania na zwolnieniu lekarskim arkuszu, zależy od twojego stażu pracy. 100% płatność przy stażu pracy nie mniej niż 8 lat. Aby uzyskać wszystkie wypłaty больничному, ważne jest aby nie tylko prawidłowo otworzyć i zamknąć.

Jak zamknąć chorobowe

Instrukcja

1
Lekarz może zamknąć wynagrodzenie chorobowe, jeśli pacjent nalega na zamknięciu, ale nie we wszystkich przypadkach. Przy niektórych rodzajach chorób wynagrodzenie chorobowe ci zamkną dopiero po całkowitym wymaganego badania.
2
Po zamknięciu na zwolnieniu lekarskim, jeśli bolały form chorób zakaźnych, niebezpieczne dla ludzi wokół ciebie, go zamkną dopiero po badaniach laboratoryjnych. Lekarz powinien upewnić się, że zagrożenia dla zdrowia innych już nie macie pojęcia.
3
Jeśli zaczniesz leczenie w jednej placówce, a kontynuował i zakończył się w innym, to wynagrodzenie chorobowe musi zamykać się w tym zakładzie, gdzie masz odzyskane.
4
Będąc na zwolnieniu lekarskim arkuszu, możesz poprosić lekarza o jego zamknięciu, jeśli trzeba oddać go do przyznania środków finansowych. W tym przypadku lekarz odnotowuje w dokumencie, że zwolnienie lekarskie jest zamknięty z późniejszym wydaniem innego kartki niezdolności do pracy. Na zamkniętym szpitalnym arkuszu umieścić osobista pieczęć lekarza, a także trójkątny i post. Jednocześnie wypisuje nowy szpitalny.
5
Jeśli jesteś w szpitalu, to wynagrodzenie chorobowe, mogą zamknąć w momencie wypisu ze szpitala. W razie potrzeby zakończeniu leczenia w domu wynagrodzenie chorobowe zamyka lekarza rodzinnego twojej przychodni.
6
Podczas pracy w wielu przedsiębiorstwach ci wypisać kilka zwolnień lekarskich. W polu podawania miejsca pracy pisze się główna praca lub praca na pół etatu. W tym przypadku zamykać wynagrodzenie chorobowe trzeba na każdym formularzu. Pojawia osobista pieczęć lekarza, trójkątny drukowanie i post.
logo
Article Categories:
Instytucje medyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *