Jak zainteresować faceta w korespondencji

Dziś trudno sobie wyobrazić życie bez komunikowania się na odległość za pomocą sms, sieci społecznościowych, czatów i forów. Powstają wirtualne romanse, które w niektórych przypadkach rozwijają się w coś więcej. A wszystko zaczyna się od korespondencji. Tak jak эпистолярному gatunku nie uczą, to dziewczynom trudno przedstawić siebie w korzystnym świetle, aby zainteresować faceta w korespondencji.

Jak zainteresować faceta w korespondencji

Instrukcja

1
Staraj się pisać bez błędów i literówek, aby chłopak zwrócił uwagę na sens tego, co piszesz, a nie na błędy, które chce rządzić czerwonym markerem. Nie róbmy z fana w nauczyciela języka rosyjskiego. Zawsze miło czytać list, w którym wszystkie oferty sporządzone prawidłowo, a słowa eleganckie i łatwe.
2
Pisz tak, aby każde twoje posty zostały połączone między sobą, jak perły w naszyjniku. Kontynuuj jakąś myśl, rozwijać jakąś metaforę, lub żart, żeby nie powstawało wrażenie, że jesteście niekonsekwentni w swoich myślach, взбалмошны i impulsywne. Ale nie zapomnij, aby mieć oko na to, jak reaguje na twoje posty rozmówca.
3
Pisz szybko, jasno, szczerze, tak aby twoje słowa wywoływały reakcję i chęć kontynuować rozmowę, dać możliwość marzyć, komentować swoje myśli, mówić o sobie.
4
Napisz delikatne i miłe słowa, rób komplementy, jeśli masz za co pochwalić młodego człowieka, w przeciwnym razie twoje słowa będą wyglądać sztucznie.
5
Żartując i cieszyć się z jego dowcipów, komentować jego myśli. Nie jest zbyt ciągnąć z odpowiedzią na otrzymaną wiadomość.
6
Wezwij go na szczerość delikatnie i dyskretnie. Nie wahaj się zadawać pytania, ale niech osoby uchylić się od odpowiedzi, jeśli twoja ciekawość nie na miejscu. On nie powinien czuć się ciężko, czekając na każdej swojej późniejszej replikę z настороженностью.
7
Odpowiadaj na każde przesłanie faceta. Bądź ostrożny, jeśli chcesz mu się spodobać.
logo
Article Categories:
Flirt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *