Jak przyciągnąć faceta w szkole

Często zdarza się, że obiekt swojej sympatii nie to, że nie odpowiada ci wzajemnością, ale nawet nie zwraca na ciebie uwagi. Widzisz go codziennie, długo i długotrwałego patrząc na niego, ale dla niego, tak jak bym nie. Wydaje się, że nic nie można z tym zrobić, spada nastrój, pewność siebie coraz mniej. A jeśli jeszcze i poniżej na kilka klas, uwierzyć w możliwość dotarcia do tego gościa w szkole jest praktycznie niemożliwe. Jednak nie rozpaczaj.

Największy odsetek pierwszych влюбленностей przypada na wiek szkolny

Instrukcja

1
Nosić do szkoły to, co jest najbardziej atrakcyjne. Przy tym nie trzeba przesadzać z makijażem – nie w tym wieku, kiedy trzeba szczególnie przedstawiać twarz, to i tak wygląda świetnie.

W ogóle bądź zawsze są czyste.

2
Jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony z przedmiotem swojej sympatii – poznajcie się. Zrobić to najprościej przez wspólnych znajomych. Jeśli takowych nie ma, spróbuj nawiązać znajomość na gruncie wspólnych interesów. Nawet jeśli nie bardzo lubisz tę muzykę, którą słucha, nie będzie przestępstwem zrobić na czas udawać, że też od niej bez szału.
Ale nie spodziewaj się, że pierwsze spotkanie szybko doprowadzi do poważnych relacji. Jego celem jest, aby na was nie obcymi ludźmi, otworzyć nowe drogi do poznania siebie nawzajem.
3
Podczas komunikowania się z nim, tak i ze wszystkimi innymi ludźmi w ogóle, bądź pewny siebie. Pamiętaj, że jesteś bardzo piękna. Jak pokazuje praktyka, najbardziej atrakcyjnie wyglądają ludzie, którzy sami wierzą w swoją atrakcyjność.
4
W tych momentach, kiedy pojawia się okazja, aby porozmawiać z tym facetem, bądź w rozmowie szczere zainteresowanie do niego i do jego zainteresowań. Każdy człowiek lubi czuć jego znaczenie dla innych, więc daj mu tę możliwość.
5
Uśmiechnij się. Gdy coś mu powiedzieć, kiedy słucha go, gdy mówi, że to zabawne, kiedy on po prostu przypadkowo łapie widok z daleka.
6
Nie bądź zbyt rozpraszające. Facet musi się do ciebie przyzwyczaić. Ktoś to sprawia, że szybciej ktoś dłużej, nie trzeba się śpieszyć.
7
Staraj się nie wyglądać zbyt wyzywająco i seksownie. Tak, być może, ультракороткие spódnice i dwuznaczne aluzje – to bardzo skuteczna metoda, ale czy potrzebne jest facet, który widzi w tobie tylko obiekt seksualny, ale nie widzi dziewczynę? Tak i nie bardzo pasuje takie zachowanie dla młodej damy. Bądź uroczy i ładny.
logo
Article Categories:
Flirt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *