Jak zainstalować mapy nawigacji

Zazwyczaj wszystkie urządzenia są fabrycznie zainstalowanymi mapami i programem do nawigacji, прокладывающие na tych map trasy. Jednak podstawowy zestaw nie zawsze znajdują się informacje niezbędne do regionów lub może stać się nieaktualne w czasie, co jest szczególnie ważne dla szybko rozwijających się osiedli. W takim przypadku należy zainstalować nowe mapy nawigacyjne.

Jak zainstalować mapy nawigacji

Instrukcja

1
Ustaw urządzenie w samochód i uruchom. Urządzenia potrwać kilka minut, aby pobrać niezbędne narzędzia i znaleźć satelity. W tym momencie najlepiej nie ruszać się z miejsca i znajdować się na otwartej przestrzeni. Pożądane jest również, aby wokół nie było экранирующих materiałów, np. betonu. Po spełnieniu tych warunków pierwsze uruchomienie urządzenia nawigacyjnego odbędzie się wystarczająco szybko.
2
Upewnij się, że urządzenie otrzymał współrzędne lokalizacji. Przetestuj wstępnie zainstalowane karty. Do tego проедьтесь po mieście i odwiedzić nowe odcinki dróg, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jeśli urządzenie wyświetla nieaktualnych informacji, to musisz zainstalować nowe mapy nawigacji lub zaktualizować je do najnowszej wersji.
3
Zainstaluj program MapChecker dla Garmin, który można pobrać z linku http://www.garmin.ru/maps/. Aplikacja zajmuje sprawdzaniem kart nawigacji i informuje o dostępności aktualizacji lub nowych kart. Przez niego również można łatwo pobrać żądaną karty, które nie zostały zainstalowane w urządzeniu.
4
Zaloguj się na stronie internetowej spółki Navitel, jeśli korzystasz z tymi przeglądarkami. Wybierz mapę, którą chcesz zainstalować, pobrać ją na swój komputer. Podłącz urządzenie do KOMPUTERA i usuń z pamięci starszej karty. Wymień go na nowy plik. Uruchom program „Navitel”, przejdź do „Menu” i wprowadź w ustawieniach ścieżkę do żądanego mapie.
5
Podłącz urządzenie „Автоспутник 5” do komputera. Uruchom program nawigacji i pobrać z oficjalnej strony internetowej wymagane karty. Rozpakuj pobrane archiwum do katalogu „Maps”, usuwając uprzednio starszej wersji. Włącz urządzenie i sprawdź działanie karty. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to automatycznie musi zarobić.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *