Jak zagrać w indyjskim kinie

Aby zagrać w indyjskim kinie, czasami wystarczy przyjechać do Indii i osiedlić się w jednej z dzielnic mumbai (Bombaj). Przynajmniej udział w tłumu będzie zapewniona.

Jak zagrać w indyjskim kinie

Instrukcja

1
Kup bilet w Bombaju. Przyjemność, oczywiście, nie jest tania, ale jeśli naprawdę chcesz zagrać w indyjskim filmie, innej drogi dla początkującego aktora nie. Zamieszkaj w byłej kolonialnej dzielnicy Колаба w jednym z tanich hoteli. To właśnie tam można spotkać киноагентов, które prawie okrągłymi dzień poszukaj dodatków o europejskim wyglądzie. Aby umówić się z nimi w sprawie udziału w filmie, wystarczy minimalna znajomość języka angielskiego. Киноагентов można spotkać i w najstarszej kawiarni w mieście mumbai (Bombaj – „U Leopolda”, który jest jednym z obowiązkowych punktów standardowej trasy turystycznej.
2
Aby dostać się do Bollywood, można udać się na odpoczynek w stanie Goa. Jeśli dla filmu wymagana jest duża wszyscy z udziałem białych (a to wymaga często), agenci przyjeżdżają właśnie w ten stan, tak jak on cieszy się miłością europejczyków i amerykanów z czasów hippisów. Spotkać się z rodakami, którzy mieszkają tutaj i dowiedz się, gdzie na pewno można spotkać ludzi z Bollywood. Możliwe, że ktoś z naszych rodaków i sam zagrał w indyjskim filmie. Poproś ich, aby powiedzieć o tym, jeśli nie będą mieć nic przeciwko.
3
Jeśli umowę z agentem, podpisz kontrakt. Zazwyczaj opłata za udział w tłumu waha się od 30 do 50 dolarów za dzień zdjęciowy. Jak na standardy Indiach to duże pieniądze. Co prawda, do 30% od opłaty trzeba będzie oddać do agenta. Ale będzie zapewnione bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na czas uczestnictwa w planie.
4
Zachowuj się podczas kręcenia spokojnie, przestrzegać rozporządzenia reżysera i jego asystentów. Jeśli coś wyda wam się śmieszne lub absurdalne, postaraj się zapanować nad sobą, czujesz na temat tego, co dzieje się zarówno do poważnej pracy. Bądź przygotowany na to, co razy może być niezliczoną ilość, a pogoda w Indiach prawie zawsze wilgotna i gorąca. Więc jeśli czujesz jakiś dyskomfort, powiedz o tym asystent, a on postara się ci pomóc.
5
Aby przejść od pracy nadliczbowych do małych ról w odcinkach, trzeba przebyć długą drogę. Mężczyznom najlepiej opanować wschodnie sztuki walki i taniec, kobiety – taniec i śpiew. I chociaż ludzie z europejskiej wyglądem oferują póki co tylko negatywne role lub, w najlepszym przypadku, role drugiego planu, możesz być pewien, że w многонаселенной Indiach pewno rozpoznają na ulicach.
logo
Article Categories:
Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *