Jak dostać się na wręczenie „Oskar”

„Oskar” – to główne national film award w USA. To właśnie tam można zobaczyć znanych aktorów, reżyserów i producentów, idących po czerwonym dywanie. Ceremonia odbędzie się w kilkudziesięciu krajach, ale wiele osób marzy, aby dostać się na „Oscar” i zobaczyć wręczenie nagrody filmowej na własne oczy.

Jak dostać się na wręczenie

Instrukcja

1
Bilet na ceremonię nie jest tak drogo. W zależności od miejsca, jego cena waha się od pięćdziesięciu do siedmiuset pięćdziesięciu dolarów USA. Oczywiście, miejsca za pięćdziesiąt dolarów znajdują się na galerii, jednak sala w „Кодаке” jest zaprojektowany w taki sposób, że będzie dobrze widać scenę z dowolnego miejsca.
2
Jednak, aby kupić bilet na ceremonię, konieczna zaproszenie od uczestnika. Rosyjskie wzory regularnie trafiają do grona nominowanych do кинопремию. Każdy uczestnik ma prawo rozdać ograniczoną ilość zaproszeń. Jeśli zdarzy się, że znajomość z aktorem lub reżyserem „выстрелившего” filmu, poproś o zaproszenie ma.
3
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej „Oscara”. Można to zrobić we wrześniu i to tylko w ciągu jednego tygodnia. Następnie odbywa się losowanie, w którym losowo wybierane sześćset szczęśliwców, którzy otrzymają bilety na trybuny znajdujące się na czerwonym dywanie.
4
Niektóre firmy sprzedające wycieczki, zaproponują ci odwiedzić festiwal filmowy z ich pomocą. Oprócz samej ceremonii wręczenia nagrody w „Кодаке”, czekać będzie na państwa pobyt w najlepszym hotelu w Los Angeles, gdzie zatrzymują się wielu uczestników nagrody filmowej. Wystarczy tylko kupić odpowiedni tour.
5
Oczywiście, aby dostać się na „Oscar” można i jako uczestnika festiwalu. Najczęściej rosyjskie filmy są zaangażowane w kategoriach „Najlepszy film w języku obcym” (w historii nagrody filmowej radzieckie i rosyjskie filmy cztery razy wyróżniane na tej nagrody), a także „Najlepszy krótki film animowany” (jedna nagroda). Pretendowali rosjanie na Oscara za najlepszy film dokumentalny i najlepszy scenariusz oryginalny.
6
Na festiwalu obecne około trzystu pracowników telewizji, w stu fotografów i reporterów. Jeśli pracujesz w tej branży i jesteś profesjonalistą w swoim fachu, idź do szefa i zaproponuj projekt, który zakłada swoją obecność na uroczystości. Jeśli uda ci się zainteresować podręcznik swoim planem, zostaniesz przeniesiony do Oscara.
logo
Kategoria:
Film

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.