Jak skonfigurować kanał „Sport”

Praktycznie każdy rosyjski mężczyzna lubi oglądać sport na żywo z mistrzostw świata i Europy w różnych dyscyplinach sportu. Taką możliwość udostępnia kanał „Sport”, który koncentruje się na transmisje na żywo. Tylko trzeba go skonfigurować.

Jak skonfigurować kanał

Instrukcja

1
„Sport” wchodzi w pakiet całodobowy kanał telewizyjny NTV +”, którego sygnał idzie z satelity Eutelsat w4. Zainstaluj najpierw sygnał z tego satelity. Do tego za pomocą pilota przejdź do „Menu”, a następnie „Dodaj”. Wybierz jego nazwę i kliknij strzałkę w prawo. Ustaw częstotliwość, na której nadaje satelita (10750 Mhz). Potem ustaw sieciowy wyszukaj ON, wszystkie pozostałe opcje pozostaw domyślne. Kliknij „ustawienia programów”, po „OK”. Po tym, jak odpowiednio przedstawiane są wszystkie ustawienia, kliknij przycisk „konfiguracja Automatyczna NTV+”. Wybierz OK, aby zapisać zmiany i wyjść z menu.
2
Wybierz tryb strojenia ręcznego. W wierszu „Transponder” dodaj parametry kanału: częstotliwość 12398.78 prawym okrągłym polaryzacji, prędkość odbieranego strumienia 27500. Nie zapomnij podać nazwę szukanego kanału – „Sport”.
3
Sportowy kanał w pakiecie „Tricolor TV. Zapoznaj się z pilotem, czytając w instrukcji o powołaniu każdego przycisku. Wiele kanałów kodowanych należy zresetować. W tym celu przejdź do menu wiersz „Ustawienia”, a następnie „ustawienia Fabryczne” i naciśnij przycisk koloru czerwonego do resetowania ustawień odbiornika.
4
Ustawić kanał „Sport” można w dwóch etapach. Najpierw wykonaj wyszukiwanie w trybie automatycznym. Po włączeniu odbiornika w zerowym stanie automatycznie otworzy się instalacja krok po kroku. Postępuj zgodnie z instrukcjami, naciskając za każdym razem przycisk „Dalej”.
5
Przejdź do trybu ręcznego ustawienia, klikając w menu wiersz „wyszukiwanie Ręczne”. Zmień ustawienia, podając: częstotliwość 12245.34 Mhz pionowej polaryzacji. Następnie kliknij „Rozpocznij wyszukiwanie”. Po tym, jak kanał „Sport” będzie znaleźć, wyjdź z menu, naciskając kilka razy przycisk Exit.
6
Dowiedz się więcej o telewizji „Sport 1”, który realizuje swój program w formacie HDTV. Ustawić kanał można według następujących kryteriów: częstotliwość 12380 Mhz pionowej polaryzacji.
logo
Article Categories:
Film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *