Jak zadowolić matkę

Przedstawicieli znaku zodiaku „Dziewica” do końca nie można nazwać pasją, ich w ogóle trudno zainteresować stosunki seksualne. Są stale napięte, i usunąć napięcie to jest bardzo trudne.

Jak zadowolić matkę

Instrukcja

1
Świetny sposób, aby domagać się od Maryi ujawnieniem jej seksualności, a nawet ją zaspokoić – to zmusić ją do myślenia, że swoimi działaniami ma ci przysługę. Panna chętnie podjąłby się za służbę państwu, aby udowodnić, jak jest dobra i jak lojalna wobec ciebie. Nawet jeśli Panna udaje się w swojej pasji, inspirować ją jeszcze bardziej aktywne kroki można za pomocą pochlebstwa.
2
Nigdzie swoją pasję Maryi nie wykazują silniejsze, niż w pracy. Kierując swoje siły i energię na konstruktywne sprawy, Panna nigdy nie będzie sterować innymi za pomocą seksu lub innymi обманными metodami – ma wrodzone poczucie sprawiedliwości, do którego ona należy w każdym przedsięwzięciu.
Matki chcą, aby ich szanowali i kochali nie za jakieś materialne wartości, a za prawdziwe sprawy lub umysłowych, które można zastosować do rzeczy. Ten dumny temperament rozciąga się na relacji miłości: Panna dostanie satysfakcję, jeśli wykona dla twojej zgody jakiejkolwiek złożoności pracy, ale będzie chronić jego czystość i surowość do ostatniego.
3
W związku z Dziewic, należy wziąć pod uwagę wszystkie te cechy, a także to, że Matki w zależności od swojego wieku mają tendencję do tworzenia bardziej i mniej korzystnych relacji miłości z różnymi znakami zodiaku.
Porada
Maryi do 30 lat bardziej odpowiednie Taurus lub Koziorożec: pierwszy doda miękkości nadmiernie pobudliwy Maryi, a drugi będzie w stanie efektywnie komunikować się z nią dzięki swojej organizacji.

Po 30 Maryi zaczynają zdawać sobie sprawę, jak głupi byli, myśląc, że praca przede wszystkim. I w tym czasie im doskonale nadają się Skorpiony lub Lwy, które chętnie udzielą Maryi niezbędne wsparcie w наверстывании zaniedbanej.

W 42 roku Panna już może mieć dość przyjemne związek ze Strzelcem, który уживется surowością Maryi i, z jednej strony, dzieli z nią jej przekonania o sprawiedliwości i uczciwości, ale z drugiej – nie ma takich surowych ograniczeń i zakazów.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.