Jak wybrać maskotka

Maskotki – to szczególne rzeczy, które strzegą ich właściciela od kłopotów i przyciągają szczęście. Jako maskotki są zwykle używane kamienie, małe figurki i postacie z drewna, metalu, tworzyw sztucznych i innych materiałów, pamiątkowe przedmioty.

Jak wybrać maskotka

Instrukcja

1
Wybierz maskotka zgodnie ze znakiem Zodiaku lub Wschodnim horoskop. Każdy znak Zodiaku odpowiada konkretny żywioł – woda, ziemia, ogień lub powietrze. Można odebrać maskotka z wizerunkiem swojego znaku Zodiaku (każdy z nich ma typowy symbol) lub wybrać przedmiot, blisko swoim żywiole (obraz, rysunek, itp.). Rok, w którym się urodziłeś, obejmuje patronat określonego zwierzęcia – zamów w jubilerskim dziale srebrną figurkę i nosić go na szyi jako amulet.
2
Podnieś kamień, odpowiedni znak lub koloru oczu, cechy temperamentu i charakteru. Można kupić gotowe zawieszenia, które prezentowane są na półkach z biżuterią, lub znaleźć pojedynczy kamień, wywiercić w nim dziurę i powiesić na sznurku. Zazwyczaj siła oddziaływania kamienia nie musi się niczym ograniczony, dlatego najlepiej nosić takie talizmany bez futerału.
3
Wybierz jako maskotki rodzinną relikwię – to może być ozdobą, odzieży, inne relikwie. Takie rzeczy są bardzo silne energetycznie, tak jak oni wchłaniają duch pokolenia. Na nich mają wpływ najsilniejsze cechy charakteru człowieka, który je nosił lub często trzymał w rękach. Jeśli przedmiot posiada pozytywną i szczęśliwą historią, to śmiało używać go jako talizmanu.
4
U niektórych narodów przyjęto używać jako maskotki, chroni od złych sił, modlitwy. Ich zapisują na małych karteczkach, wykręcają i zaszyte w małe płócienne woreczki. Nosić takie amulety należy w pobliżu serca, dlatego ich mocowana na trwałe sznurówki i mocuje się na szyi.
5
Skorzystaj z chińskiej filozofii, która daje statuetki pewne magiczne właściwości. Możesz umieścić na pulpicie pieniężnej żabę dla zdobycia pieniędzy, a w portfel umieścić monety związane czerwoną wstążką (aby zawsze był pełen).
6
Nagrywaj wszystkie niezwykłe wydarzenia, które z was miały miejsce. Jeśli coś powstrzymało cię uwolnił od niewłaściwego aktu, jakiś drobiazg lub to, co znajdowało się u ciebie w tych okolicznościach, to wybierz ten przedmiot jako amuletu.
logo
Article Categories:
Astrologia i ezoteryka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *