Jak oczyścić się z negatywnych

Chyba każdy człowiek doświadczył choć raz negatywny wpływ z zewnątrz. Проехался w metrze i wyszedł stamtąd, zwiedzionego, tj. wyczerpany psychicznie. A stało się to nie w godzinach szczytu. Czy kontaktował się z nieprzyjemnym człowiekiem, a wkrótce psuło nastrój, pojawiło się uczucie przygnębienia i безотчетной alarmu. O takich sytuacjach, jak głośne skandale, różne wiece protestu, domowe i firmowe demontażu, i nie może mówić. Aby negatyw nie zatrzymał się na ciebie, nie wszedł głębiej i nie zaczął prowadzić niszczycielską pracę w organizmie, pospiesz się go pozbyć.

Jak oczyścić się z negatywnych

Instrukcja

1
Zabiegi wodne. Jest to najprostszy i jeden z najbardziej skutecznych sposobów czyszczenia swojego biopola i usuwania negatywnych. Prysznic, wanna, pływanie w basenie, pływanie lub nawet elementarne плескание w rzece, morzu, stawie – do wyboru. Co jest bliżej i bardziej przystępne. Najbardziej skuteczne jest zanurzenie w bieŝącej wody (lub umycie pod bieżącą wodą). Czyli rzeka lub prysznic szybciej zedrą z ciebie negatywne informacje. Jeśli nie ma możliwości wziąć prysznic lub kąpiel w stawie, można umyć ręce i spłukać twarz czystą wodą.
Bardzo skuteczny sposób na pozbycie się negatywnych – wilgotne masaż stóp. Moczyć nogi (można tylko do kostki) i ręce, a następnie dłonią slam w stopom. 50 razy po jednej i 50 razy – po drugiej. Życie bawełny instalować sami. Największy efekt bywa, jeśli do zwilżania jest używany lód wody.
2
Ogień. Zapal świece i usiądź w ich otoczeniu. Lub rozpal kominek, ognisko, kuchenka (drzwiczki trzymaj uchylone). Ważne jest, aby ogień był żywy (ozdobne электрокамины i elektryczne lampy a ’ la świeca nie nadają). Ciekawy fakt: prawie wszystkie ziemskie żywioły mogą być podporządkowane złem. Tak, ziemia i woda są w stanie chłonąć negatywną informacje i oddawać ją na zewnątrz, powietrze może być również splecione z nimi. Ogień jest uważany za jedyną na Ziemi żywiołem, nie pokonany (nie pogwałcona) złem. On sam w sobie jest czysty i aktywnie oczyszcza to, co jest w jego opinii: przedmioty, zjawiska, ludzi.
3
Sól. To częsty atrybut w wielu obrzędach, które prowadzili nasi przodkowie od zarania dziejów. Zwrócenie się o pomoc do soli jest aktualna i dziś, ponieważ wiadomo, że posiada elastyczną strukturę energetyczną i jest w stanie szybko wchłonąć направляемую na niej informacji. Moczyć stopy nogi na warstwie soli, ona weźmie na siebie cały negatyw. Tylko koniecznie po tę sól spłukać w toalecie lub w высыпьте z dala od domu. Jeśli wierzysz w spiski i stare obrzędy, przed rozpoczęciem procedury накалите sól na patelni i przeczytaj spisek: „nadszedł, wszystko odeszło. Sól czysta, sól sama, weź wszystko co złe, części do czasu, złym słowem mówionym, niemiłym okiem глянутое. Amen”. Można w soli potrzymać ręce i łokcie, a kilka ziaren umieścić na głowie.
4
Natura. Las, pole, łąka, wybrzeże (morskie lub озерно/river – nie ma znaczenia) przyczyniają się do oczyszczenia naszego biopola, czyli kręcą negatyw. Zaskakujące wyniki są w bezpośrednim kontakcie z drzewami (podejść i przytulić, przytulić się najpierw kręgosłupem, potem piersią). Dobrze, jeśli znasz „swoje” drzewo (według kalendarza druidów), ale jeśli nie – nic się nie stało. Świetnie kręcą które przykleiły się negatywną energię sosna, topola, osika. Można nawet wyciąć z tych drzew narzynki i przynieść je do domu. W chwilach złego samopoczucia stosować ich do niepokojących miejsc.
5
Spojrzenie w siebie. Jeśli czujesz na sobie wpływ negatywnych, starają się prowadzić swoje myśli i uczucia w porządku. Nie za dużo, czy w ostatnim czasie była zła, denerwują, негодовали na ludzi i myśleć o nich źle? Nie насылали czy spontaniczność na kogoś klątwy lub złych obiecuje? Przypomnijcie sobie. Przecież złe słowo – ono, jak bumerang, wraca do tego, kim wysłana. Jeśli jesteś wierzący człowiek, idź do świątyni. Jeśli nie – po prostu zastanów się nad swoim życiem i swoimi czynami. Staraj się być lepszym dla innych. To jest zawsze przydatne. A aura przy tym niezmiennie staje się czystsze, bo pracujesz nad sobą, starać się być lepiej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.