Jak zadawać pytania narzeczonego na obligacje

Nadszedł dzień ślubu. Umyte i ozdobione maszyny, zamówiony restauracja, zebrali się przyjaciele, panna młoda i pan młody w pełnej paradzie. Można jechać w URZĘDZIE stanu cywilnego, ale przed tym przyszłemu mężowi przejść ostatni, decydujący test – wykup panny młodej. Jak jej przygotować to trudny test?

Jak zadawać pytania narzeczonego na obligacje

Trzeba

 • – ватман;
 • – kolorowe markery;
 • – taśma klejąca;
 • – balony;
 • – nici;
 • – 3 klucza;
 • – zdjęcia;
 • – papier kolorowy;
 • – nożyczki;
 • – tacy;
 • – pakiet.

Instrukcja

1
Od gotować scenariusz wykluczenia, dowiedz się charakter pana młodego. Ktoś radośnie i beztrosko potrafi tańczyć na miednicy, śpiewać pod gitarę i krzyczeć na cały podjazd o miłości do narzeczonej, a komuś takie zadania mogą wydawać się zbyt ekstremalne. Smutne, jeśli okup będzie nękany poczuciem wstydu i rezygnacją pana młodego wykonywać zadania. Uzgodnij z przyszłą żoną pytania do wykluczenia.
2
Twórz pytania na inteligencję, staraj się, aby były one z humorem. Można, na przykład, zapytać o lokalizacji pieprzyki na twarzy panny młodej, której w rzeczywistości nie ma.Nie zadawaj zbyt proste lub zbyt trudnych pytań. Pamiętaj, że narzeczony przyjedzie nie jeden, dlatego postaraj się, aby w twoim scenariuszu była zaangażowana jest cała „świta” новобрачного. Przypominajcie znajomych o konieczności pomocy narzeczonego po przejściu testów.
3
Jeśli przyszły mąż umie grać na jakimś instrumencie, wykorzystał to zdolność do wykupu. Poproś, np. zaśpiewać serenadę dla dla nowożeńców. Narzędzie przygotować z wyprzedzeniem. Również z wyprzedzeniem zadbać o muzyki do tańca konkursu w scenariuszu wykluczenia. Na przykład, poproś pana młodego i jego przyjaciół, aby spełnić taniec małe kaczki.
4
Poproś, aby dowiedzieć się, jak dobrze narzeczony zna swoją przyszłą żonę. Aby to zrobić, przygotować plakat z cyframi, znaczące dla panny młodej. Mogą to być daty urodzenia, randki, cyfry, oznaczające rozmiar ubrania, buty, pierścienie, numer domu, mieszkania, transportu, itp., należy wykupić plakat, na przykład w postaci kwiatu, na każdym lobe którego napisana cyfra.
5
Korzystaj ze schodów w klatce schodowej, w którym przyszły mąż będzie wspinać się do mieszkania. Wytnij z papieru serca, przyklej je na szczeblach drabiny i poproś narzeczonego, zbliża się do serca, pieszczotliwie nazywać pannę młodą. Jako opcja – nazywać różne zdrobnienie-ласкательные formy jej imienia. Nie tak łatwo wymyślić ulubionej tyle nazw. Lub poproś новобрачного powiedzieć, jak on będzie pomagać swojej przyszłej żony w domowych sprawach. Każdy stopień to jedna sprawa. Można również zaproponować wymieniał powody, dla których przyszły mąż żeni, kroczenie na każdym stopniu.
6
Pokonaj wejście do mieszkania panny młodej. Klucz od mieszkania ukryj w balonów na ogrzane powietrze – niech narzeczony zgadnie, w jakim balonem schowany odpowiedni klucz. Jeśli się myli, musi zapłacić grzywnę w wysokości którego napisz z góry na kulki markerem. Można również ukryć klucz w jednym z trzech szklanek z nieprzezroczyste napoje, np. z sokiem w różnych kolorach. Poproś znajomych новобрачного pomóc drinka, aby dowiedzieć się, czy istnieje klucz. Lub poproś przyszłemu mężowi zadzwonić do drzwi piętą. Oczywiście, przyjaciele pomogą w tym zadaniu.
7
W mieszkaniu naklej na ścianę kilka zdjęć z dzieciństwa, na jednym z nich przedstawiona jest panna młoda. Zapytaj pana młodego, który z nich. W przypadku błędu poproś męża zapłacić grzywnę i spróbować ponownie. Jako grzywny można używać nie tylko pieniądze, ale i słodycze dla druhen. Lub poprosić spełnić jakieś zadanie karny.
8
Jeśli masz dobrą pamięć, zadawaj pytania w wersach. Ich łatwo znaleźć lub skomponować samodzielnie, a wyglądać taka okup będzie znacznie bardziej świątecznie i ciekawe. Żart, uśmiech, сглаживайте wstydu. Pamiętaj, że narzeczony się martwi, i proszę o cierpliwość. Nie wymaga odpowiedzi na pytanie, w co by to nie było, lepiej przypisać karny zadanie lub pozwól spłacić.
Należy zwrócić uwagę
Często używają zadanie dla okupu, w którym narzeczonego oferują trzy szklanki z wodą. W jednym woda z pieprzem, w drugim – z solą, w trzecim – z cukrem. Narzeczony musi napić się i odpowiedz, jaka będzie im z przyszłą żoną życie – gorzki, słony lub słodki. Nie należy tych konkursów na okup. Pamiętaj, że narzeczony będzie ceremonia w Urzędzie stanu cywilnego i przyjęcie w restauracji. Problemy z żołądkiem jest mu do niczego.

Porada
Z góry przygotować tacę, na który poproś wkładać pieniądze; i pakiet, w który następnie zabierze się pieniądze, słodycze, wino, w ogóle wszystko, co będzie musiał zapłacić, aby narzeczony.

logo
Kategoria:
Wesela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.