Jak zablokować kartę sim w MTS telefonicznie

Przeprowadzka, zerwanie stosunków, kradzież lub utrata telefonu z sim kartą MTS – nieważne, co się stało. Ważne jest to, że należy natychmiast zablokować kartę i zrobić to teraz można tylko telefonicznie. Operator sieci komórkowej MTS oferuje taką możliwość, niezależnie od lokalizacji abonenta.

Jak zablokować kartę sim w MTS telefonicznie

Trzeba

  • – telefon;
  • – paszport.

Instrukcja

1
Poproś telefon komórkowy u krewnych lub znajomych. Dowiedz się, w jaki telefonu przez operatora cieszy się jego właściciel. Jeśli to MTS, zadzwoń pod bezpłatny krótki numer referencyjny 0890.
2
Nr 0890 działa tylko w sieci MTS na całym terytorium Federacji Rosyjskiej. Również połączenie na niego można dokonać, będąc abonentem sieci UMC (Ukraina), MTS (Białoruś), UZDUNROBITA (Uzbekistan). Po przyjeździe do jednej z wymienionych krajów, MTS automatycznie przełączane do danych operatorów.
3
W przypadku gdy telefon jest obsługiwany przez innego przewoźnika lub czynicie połączenie z telefonu stacjonarnego, a następnie wpisz numer 8 800 250 0890. Bezpłatny.
4
Jeśli zaginął karty lub telefonu złapała za granicą, zadzwoń pod numer: +7 495 766 0166. Usługa ta jest dostępna dla wszystkich abonentów MTS się w roamingu, za darmo. Należy pamiętać, że numer musi być wpisany w formacie międzynarodowym, począwszy od +7.
5
Zwracając się do jednego z wyżej wymienionych pokoi, wysłuchaj oka dowiedzieć się wszystkiego. Przełącz telefon na wybieranie tonowe, należy wpisać wyraził robotem cyfrę. Poczekaj na odpowiedź operatora, powiedz o swoim problemie. Zostaniesz poproszony, aby podać dane osobowe. Po niezbędnej weryfikacji karta sim zostanie skutecznie zablokowany.
6
Jednocześnie z blokadą skradzionej karty sim masz możliwość zamówić nową, ale z tym samym zestawem liczb. To zwalnia od konieczności powiadomić znajomych, krewnych i kolegów o innym numerze.
7
Należy pamiętać, że nowa karta sim nie zawiera poprzednich numerów. Dlatego nadszedł czas, aby pamiętać, z kim ze znajomych masz najwięcej wspólnych więzi, i spotkać się z nim.
Należy zwrócić uwagę
Nie zwlekaj z blokadą karty sim. Co godzinę przedłużenia – to wydane przez oszustów pieniądze.

Porada
Istnieje również możliwość blokady sim-karty faksem. W tym celu musimy skontaktować się pod numerem 8 (495) 766-00-58.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *