Jak zabawić gości przy stole

Praktycznie każdy święto w Rosji zaczyna się od biesiady. I oto, gdy wszyscy się już najedli się i trochę wypiliśmy, należy przejść do zabawne gry, aby twoi goście nie będą się nudzić. Zabawne i ciekawe gry dokonasz wrażenie i na pewno będą chcieli przyjść jeszcze raz.

Zabawiać gości

Trzeba

  • Karty, papier, długopis, czapka

Instrukcja

1
Pobaw się w mafii, ponieważ w niej bardzo wygodnie grać przy stole. Zasady są bardzo proste. Prowadzący rozdaje karty, które podzielą uczestników na dwa obozy: mafia i cywile. Jeśli nie masz specjalnych kart, to skorzystaj z konwencjonalnymi игральными kartami. Cywilów powinno być więcej niż mafia. Jeśli tylko dziesięć osób zatrudnionych w grze, to wystarczy dwóch graczy, którzy będą pełnić rolę mafii. Kiedy role są podzielone, prowadzący mówi: „Miasto zasypia. Budzi się mafia. Mafia robi swój wybór . Zadaniem cywilów obliczyć mafii, zanim ona zabije ich.
2
Aby nie odrywać gości od stołu, pobaw się w „krokodyla . Do gry potrzebne są dwie osoby. Jeden, wiodący, загадывает słowo drugiemu człowiekowi, a on po środkach gestów próbuje go wyjaśnić. Najważniejsze – nie użyć słowa, a im trudniej będzie słowo, tym zabawniej będzie jego wyjaśnienie.
3
Trzeci sposób – jest to gra w pragnienie. Weź więc trochę papieru, ich ilość musi być zgodna z liczbą obecnych osób. Niech każdy napisze na nim swoje pragnienie i stawia ich w czapkę. Oczywiście, w granicach rozsądku. Życzenia powinny być takie, które każdy może wykonać, będąc tu i teraz. Następnie wszyscy po kolei szarpią listki i zaczynają robić to, co tam jest napisane. W rezultacie rozśmiesz swoich gości i nie pozwoli im się nudzić ani minuty.
logo
Kategoria:
Imprezy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.