Jak spędzić wakacje dla dorosłych w 2017 roku

Na niektórych imprezach w pewnym momencie następuje niezręczna pauza, kiedy nie ma nic do powiedzenia, i nikt nie ma pomysłów do dalszej zabawy. W takich przypadkach przydatne, zabawa, gry i konkursy, które подогреют firmę i uratują swoje święto. Powinno się trzymać w głowie kilka takich losowań, to jest nie mniej ważne, niż zapewnienie gościom pyszne jedzenie i dużą ilością alkoholu. Gry, które bawią dorosłych, różnią się od konkursów na przyjęciach dla dzieci.

Jak spędzić wakacje dla dorosłych

Trzeba

  • – szpilki;
  • – papier;
  • – markery;
  • – rękawice;
  • – szlafroki;
  • – stół z przekąskami.

Instrukcja

1
Przykryć stół lub umieścić фуршетный stolik. Umieść serwetki, przygotować napoje i наморозьте lód. Zwolnij miejsce dla tańców i konkursów, umieścić sprzęt audio. Kiedy goście zbiorą się razem, oni dowiedzą się, o czym rozmawiać i co dyskutować. W pierwszych godzinę-dwie uroczystości uczestnikom zabawy i bez gier – one zwracają swoją uwagę do leczenia i rozgrzewającą napoje. Potem będą rozgrzewkę na parkiecie.
2
Po tańca poproś gości zagrać w „fanty”. Rozdaj dwa-trzy listki i poproś, aby napisać, że każdy chciałby zrobić teraz. Uczestnicy piszą: „Pocałować swoją sąsiadkę, z prawej w kolano”, „Tańczyć striptiz na stole”, „Wypić kieliszek szampana”, „Opowiedzieć dowcip” i inne swoje pragnienia. Listki złóż na cztery części i umieścić w czapkę, wymieszać. Wszyscy goście po kolei wyciągają papiery i wykonują to, co jest w ofercie. Bardzo wesoła i zabawna gra, która ożywi twoją imprezę.
3
Potem poproś następujący rozrywka-konkurs, w którym będą potrzebne dwie drużyny uczestników. Goście ustawiają się jeden za drugim dwa wiersze poleceń, na drugim końcu pokoju, umieść dwa taborety z rekwizytami: butelka alkoholu, szklanki, przekąska. W zespole pierwsi uczestnicy podbiegają do butelki i dysza pokrywę, stawia ją obok. Uciekają do tyłu i stają na koniec swojej drużyny. Za nim biegną drugi i wlać wódkę do szklanki, jeszcze inni piją ją, a czwarty zakąszają i zamknąć butelkę. Wszystko powtarza się tak długo, aż ktoś z uczestników nie wypije cały napój. Zabawne, jeśli piją jedne i te same osoby.
4
Poproś, aby trochę odpocząć i zająć się malowaniem. Każdemu gościowi dać flamaster i krajobrazu arkusz. Poproś, aby narysować głowę człowieka, wspaniałego stworzenia lub dowolnego zwierzęcia i wywinąć malowane, aby nie było widać innych. Zmień arkusze, niech uczestnicy będą rysunek, przedstawiający ciało istoty. Trzeci etap – nogi. Umieść zdjęcia, aby zobaczyć, co za fantastyczne stwory wyszły u artystów.
5
Teraz podziel uczestników na pary hetero. Graczom-mężczyźni noszą grube rękawice, a kobiety – kąpielowe na guziki. Zadaniem mężczyzn – zapiąć wszystkie guziki w ubraniach partnerki.
6
Jeśli wykonane są rękawice i fartuchy chirurgiczne nie starczyło dla wszystkich par, zawiąż oczy pozostałych i pin na ich ubrania na pięć szpilek. Poproś partnerom zebrać szpilki z odzieży siebie. Włącz powolne romantyczną muzykę. Ale to jest konkurs z klamką, polega on na tym, że na ubrania jednego z pary прикалывают nie pięć, a cztery szpilki. Uczestnicy długo po omacku ciało drugiej połówki w poszukiwaniu utraconej igły. Wygrywają ci uczestnicy, którzy сообразят, że ich oszukali.
logo
Kategoria:
Imprezy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.