Jak zorganizować imprezę w mieście

Aby umówić się na naprawdę fajny imprezę, należy wziąć pod uwagę wiele niuansów, aby żaden z gości nie czuł się poza nią. A ty, będąc gospodarzem, nie валились z nóg ze zmęczenia, a bawili się razem ze wszystkimi.

Jak zorganizować imprezę w mieście

Instrukcja

1
Przygotuj pomieszczenie dla przyszłego party (klub, wynajęty dom na wsi, restauracja). Do tego może być wiele rzeczy: balony, girlandy, plakaty i wiele innych zgodnie z programem rozrywkowym. Sprawdź dźwięk i światło, przygotuj wszystko do tańca, kup felgi z odpowiednią muzyką, jeśli nie zamierzasz zaprosić тамаду lub dj-a.
2
Zrób listę gości. Najważniejsze jest to, aby w nim nie było nieprzejednanych wrogów, bo inaczej impreza może przekształcić się w rzeź. Przeproś jednej ze stron, którą na uroczystości zapraszać nie należy, jak by tego chciał. Lista musi zawierać i o taką samą liczbę kobiet i mężczyzn, aby nikt nie czuł się opuszczony.
3
Zdecyduj, czy będziesz robić tylko dyskotekę, lub gości będzie czekać urozmaicony program rozrywkowy. Nie pozwól im się nudzić: niech jeden pokój zastępuje innego co 20 minut, w ciągu których można potańczyć lub zjeść i wypić.
4
Możliwe, że chcesz zorganizować i stylizowaną imprezę. Na przykład, w stylu latynosi, dominacja lub „a’ la rokoko”. Wszystko to wymaga pewnego projektu, muzyki, menu. Nie zapomnij w takim przypadku poinformować gości o tym, aby przygotowali odpowiednie stroje. Jeśli chcecie zaskoczyć ich na swojej stylizowane imprezie, nie mów im nic, a lepiej przygotować zestawy akcesoriów jakiejś epoki, kraju, itp. można Je rozdawać przy wejściu w przygotowany na przyjście gości. Jednak właściciela lepiej być w pełnej paradzie.
5
Jeśli zdecydujesz się zorganizować kameralną imprezę, to trzeba ograniczyć się do małych grup gości (w zależności, oczywiście, od tego, jakich rozmiarów swój dom lub mieszkanie). A jako akcesoria party można używać żadnych przedmiotów do wnętrza, wygrywając je, na przykład, jak meble zamku wampirów, lub udekorować kwiatami, aby wywołać u gości skojarzenia z odległymi krajami południowymi.
logo
Kategoria:
Imprezy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.