Jak wysłać alimenty mail

Zobowiązania alimentacyjne można płacić na różne sposoby, zrobić przelew bankowy lub przekaz pocztowy, a także napisać oświadczenie do miejsca pracy i retencji będą produkować z wynagrodzenia. Księgowość samodzielnie musisz zrobić przelew na konto odbiorcy.

Jak wysłać alimenty mail

Trzeba

  • – paszport.

Instrukcja

1
Jeśli planujesz wykonywać tłumaczenia alimentów za pośrednictwem poczty ROSJI, a takie tłumaczenie odbywa się najczęściej, gdy dochody niestabilne lub brakuje, to musisz co miesiąc lub co kwartał kontakt na e-mail i przesłać pieniądze na konto odbiorcy.
2
Z jaką częstotliwością będziesz wykonywać przelewy, zależy od dobrowolnej umowy, którą zawarli w formie notarialnej lub od orzeczenia sądu. Możliwy jak raz w miesiącu, raz w miesiącu przelew i płatność przez 6 lub 12 miesięcy, najważniejsze jest, aby kwota i terminy zgodne z podanym w tytule egzekucyjnym lub w dobrowolnej umowie.
3
Podaj dokładne dane odbiorcy, imię i NAZWISKO, kwotę przelewu. Tłumaczyć alimenty można na konto bankowe lub na adres odbiorcy. Jeśli robisz przelew na adres e-mail, to alimenty można będzie uzyskać w swoim urzędzie pocztowym.
4
Poczta polska realizuje przelewy na ustalonych cenach. Do 1000 pln opłata w wysokości 7 zł za usługę i 5% od kwoty przelewu. Od 1000 do 5000 rubli pocztowy usługa kosztuje 57 zł i opłata w wysokości 4% od kwoty przelewu, od 5000 do 20000 rubli usługa tłumaczenia warto 217 zł, z tłumaczenia pobierają 3% od kwoty. Podczas tłumaczenia należy uwzględnić te kwoty. Ich trzeba płacić, tak jak wypłacana kwota alimentów nie powinna być niższa niż określona w umowie lub w tytule egzekucyjnym.
5
Za każdym razem, gdy tłumaczeniu jesteś zobowiązany przedstawić swój paszport. Nie zapomnij zapisać przypisane rachunku, potwierdzających kwoty i daty przelewu. Płatności dokumenty potrzebne są w razie jakichkolwiek nieporozumień lub sporów z powodu nieterminowego wyliczenia alimentów. Mając wpływy, zawsze jesteś w stanie udokumentować terminowe przelew środków.
logo
Article Categories:
Prawo cywilne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *