Jak wypełnić sprawozdanie z praktyki

Praktyki produkcyjne dla wielu studentów — nie mniej ważny etap nauki, niż pisanie pracy dyplomowej. Pierwsze doświadczenie w otrzymanej zawodu może stać się prawdziwym startem w karierze, bo początkujący młody specjalista może zostać przyjęty później do pracy. Sporządzenie odpowiedniego raportu o praktyce — murowany sposób, aby pokazać siebie jako kompetentnego i właściwego specjalisty.

Jak wypełnić sprawozdanie z praktyki

Instrukcja

1
Zacznij od charakterystyki firmy, w której odbywały się praktyki. Wprowadź jej status prawny. Opowiedz nam o historii jej powstania, rozwoju działalności, zespole, oddziałach, strukturze. Wymień podstawowe wskaźniki ekonomiczne i osiągnięcia na rynku.
2
Szczegółowo opowiedz o usługach, które świadczy firma. Zatrzymaj się na wszystkich aspektach działalności organizacji, należy rozważyć kwestie logistyki i товародвижения. Wymień zalety konkurencyjne firmy. Opowiedz nam o relacjach z klientami, o istniejących programach lojalnościowych i promocji sprzedaży.
3
Daj charakterystykę stanowiska, które zajmowali podczas praktyki produkcyjnej. Wymień cechy najniższej zawodu, zadania, skład i tryb pracy. Proszę opowiedzieć o swoim typowym dniu roboczym: jakie zadania stawia przed tobą, jak je wykonywali i w jaki sposób odpowiedzialni przed kierownictwem.
4
Jakie są główne trudności, z którymi masz do czynienia. Spróbuj przeanalizować powody, dla których nie mogli poradzić sobie z danym zadaniem. Wymień główne metody rozwiązywania pojawiających się problemów, a także wnioski, które zostały wykonane w trakcie pracy. Zaproponuj sposoby, które pomagają uniknąć podobnych trudności w przyszłości.
5
Zatrzymaj się na zdobytych umiejętnościach: to właśnie ten element można nazwać kluczowym w swoim raporcie. Powiedz nam, czym dokładnie była dla ciebie przydatna ta praktyka produkcyjna, jakie zadania udało się rozwiązać w procesie.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli mieli dostęp do informacji handlowych, nie włączaj ją w swój raport. Konkretne cyfry wymieniać stóp wskaźnikami lub ogólnymi opisami.

Porada
Złóż swój raport w postaci dokumentu o jasnej strukturze, zawartości, титульным blachą, aplikacjami. Wygląd raportu nie mniej ważny niż jego zawartość

logo
Article Categories:
Edukacja przedszkolna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *