Jak wygrać w loterii

Mieć dużo pieniędzy i od razu chce się zawsze. Szansę łatwo dostać pieniądze dają różne loterii i losowanie nagród. Prawdopodobieństwo wygrania, jest niewielka, ale można ją zwiększyć, mądrze podszedł do tego problemu. Oczywiście, te wskazówki nie są uniwersalne, ale dlaczego nie spróbować przyciągnąć szczęście właśnie tak?

Wygrana w loterii zależy tylko od szczęścia

Instrukcja

1
Żadne systemu rozliczeń ci nie pomogą. Wygrana w loterii zależy tylko od szczęścia. Oto go masz i spróbuj przyciągnąć na swoją stronę.
2
Główny warunek – grać bez emocji, bez specjalnych emocji. Nie trzeba się dostosować, zrobić wycieczkę za bilet czymś wyjątkowym. W drodze do pracy lub do domu podejść do kiosku i kup. Im bardziej niepewny i niespokojny będziesz, tym mniejsze twoje szanse.
3
Przed zakupem proszę coś zjeść owoców lub mięsa, załóż ubranie czarnego lub ciemnego koloru i ozdoby ze srebra. Czerwone, pomarańczowe kolory powinny być wyłączone, ciemny powinno być nawet bielizna. Zapomnij o złote ozdoby.
4
Jest loteria nie jest natychmiastowa, a розыгрышная, w której trzeba skreślić liczby, pozostawiając jeden egzemplarz dla siebie, a drugi dla sprzedawcy biletu. W momencie, kiedy będziesz зачеркивать liczby, pamięta, kiedy się urodził: rok urodzenia, dzień i miesiąc. Na przykład, 07 listopada 1982. Masz 3 cyfry: 07, 11, 82. Ci mieli szczęście urodzić się właśnie w ten dzień, więc jej liczby szczęśliwe właśnie dla ciebie. Wybór 6 liczb, dodaj do daty, numery swoich pierwszych liter w alfabecie.
5
Jest jeszcze jeden sposób, aby przyciągnąć szczęście kupić bilet w dniu jego urodzin (jeśli urodzili się 7 listopada – wybierz 7 każdego miesiąca). Przy czym w dni powszednie lepiej kupić do obiadu, a w weekend – po.
6
Należy pamiętać, że fortuna nie lubi chciwych ludzi, więc jeśli wygrałeś 2-3 razy pod rząd, raz zatrzymaj się. Ta wskazówka dotyczy nie tylko gry na loterii, ale i wszelkich gier gotówkowych: loterie, zakłady sportowe, kasyno, w tym projektów internetowych.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *