Jak wyczyścić buty

Ugg to ciepłe спожки na płaskiej podeszwie. Są one wykonane z owczej skóry, dlatego zapewniają ciepło nawet w najbardziej zgubne mrozy. Nie tylko kobiety, ale i mężczyźni noszą je z przyjemnością. Jednak ugg, jak i każda inna, buty, są podatne na zabrudzenia. Jak wyczyścić buty?

Jak wyczyścić buty

Instrukcja

1
Aby wyczyścić buty ugg, usuń z nich suszone brud i kurz. Można to zrobić za pomocą specjalnej ściereczki do zamszu lub bardzo miękkiej szczoteczki.
2
Jak wy sobie poradziliście z tym, zwilż ugg zimną wodą. Najlepiej zrobić to za pomocą wilgotnej gąbki. Wodę, której протираете ugg, trzeba będzie zmienić kilka razy, aby uniknąć plam i smug.
3
Po tym, jak ugg stały się wilgotne, weź dużo starych gazet i ubić z nich buty od wewnątrz, aby nie straciły kształtu.
4
Załóż buty do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.
Należy zwrócić uwagę
Ugg buty można również wyczyścić octem. Do tego przygotuj mieszankę z 4 łyżek octu i 5 łyżek wody. Z gąbką wytrzyj powierzchnię wstępnie oczyszczonej butów. Po zastosowaniu kwasu octowego mieszanki daj сапожкам wyschnąć w ciągu 10-15 minut, a następnie oczyścić powierzchnię buta gąbką zwilżoną w czystej wodzie.

Plamy, które nie są na emeryturze, będzie można łatwo oczyścić za pomocą miękkiej szczoteczki do zębów.

Porada
Zawsze używaj miękkiej szczoteczki i specjalny roztwór do czyszczenia tego rodzaju butów. Środek do czyszczenia można kupić w sklepach internetowych, które specjalizują się w sprzedaży w ciągu nocy ugg.

Nie suszyć buty ugg około baterii lub grzejnika.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.