Jak wyciągnąć sweter

Właśnie kupił w sklepie piękną dziewiarskich koszulkę, i, zadowoleni z zakupu, wraca do domu. Tylko szkoda – w sklepie bluza została jak na ciebie szyte, a w domu znalazła się na полразмера mniej. Nie spiesz się, aby zwrócić zakupioną rzecz do sklepu. Można wyciągnąć sweter pod sylwetkę.

Jak wyciągnąć sweter

Trzeba

  • – ciepła woda;
  • – miednica;
  • – deska do prasowania;
  • – żelazko;
  • – duży kawałek gazy;
  • – ręcznik frotte.

Instrukcja

1
Moczyć sweter w pelvis z ciepłą wodą na pół godziny. Nadmiar wody delikatnie wycisnąć, ale nie wyjmuj, aby bluzka nie straciła swój kształt. Woda nie powinna wyczerpania. Również, aby pozbyć się nadmiaru wody, można również umieścić koszulkę w kratkę w łazience, jeśli takowa istnieje. Lub delikatnie skręć sweter w garść, zawinąć w gazę i powieś w łazience około pół godziny.
2
Mokre rzeczy rozłożyć równo na махровом ręcznik i zwinąć w rulon razem z tym ręcznikiem. Zostawić paczkę tak leżeć przez 10 minut, aby woda nieco wsiąkła, ale bluza powinna pozostać wilgotna.
3
Rozwiń ręcznik i przenieś sweter na deskę do prasowania. W podgrzanym żelazkiem отпаривайте ją do jej wyschnięcia, delikatnie rozciągając odpowiednie miejsca.
4
Aby bluza wyschła do końca równo rozłożyć ją na suchym махровом ręcznik i pozostawić do wyschnięcia w takim położeniu poziomym, w sposób naturalny, unikając bezpośredniego światła słonecznego.
5
Jeśli bluza jest bardzo trudne do luzowania, mokry ją odżywką do włosów. Po czym pozostawić w takim stanie na kilka minut.
6
Spróbuj rozciągnąć niezbędne miejsca bluzy. Delikatnie spłukać klimatyzacja w ciepłej wodzie i jeszcze raz spróbuj rozciągnąć. Zawiń w ręcznik, aby woda wsiąkła, a następnie można kontynuować отпаривать na desce do prasowania.
Porada
Sweter można zanurzyć się tylko w ciepłej wodzie. Jeśli będzie gorąco, to po wyschnięciu można nie poznać swoją rzecz. Tak samo nie można przenosić koszulkę, raz z gorącej wody do zimnej i odwrotnie – to najczęstsza przyczyna zmiany kształtu i rozmiarów odzieży. Jeśli po parowania rękawa nadal pozostały trochę krótkie, można je ponownie zmoczyć i jeszcze raz отпарить żelazkiem, tylko tym razem naciągnąć rękawy trochę mocniej.

logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *