Jak wybrać pokrowce na auto

Spektakularny wnętrze samochodu jest nie do pomyślenia bez stylowych foteli. Aby zrobić je tak, można kupić авточехлы. W sprzedaży jest ogromna różnorodność powłok, i wybrać wymagana jest dość trudne. Należy zwracać uwagę nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również na jego jakość.

Jak wybrać pokrowce na auto

Instrukcja

1
Poproś sprzedającego pokazać uniwersalne modele. Takie pokrowce pasują do wszystkich samochodów, w sprzedaży duży wybór kolorów, ale nie zawsze powtarzają kształt fotela i zamocować je trudno. Modelowe pokrycie uwzględniają cechy formy siedzenia. Co prawda nadają się one nie do wszystkich samochodów.
2
Należy zwrócić uwagę na pokrowce-koszulki. To najtańszym sposobem, aby chronić pokój gościnny. Nadają się do każdego siedzenia, mają szeroką gamę kolorów. Łatwo je założyć i można prać. Ale takie modele nie zakrywają całe siedzenie i krótkotrwałe.
3
Kupuj płaszcz, jeśli ci się nie należy całkowicie zamykać fotel. Takie pokrowce są sprzedawane z masażer i podgrzewane.
4
Tworzenie, pokrowce na zamówienie. Eksperci biorą pod uwagę kształt foteli, kształt ciała i życzenia w kolorze i fakturze, mogą osadzić podgrzewane i masażer. Najczęściej mocowania sprawiają, że na gumce z metalowymi haczykami, które mocowane są za stelaż siedziska. Inna opcja jeszcze bardziej prymitywny – na sznurkach, które mają w zwyczaju spędzać czas i rozwiązać jego buty. Trzeci sposób mocowania – na gumowych taśmach, nieodebranych pod siedzeniem, z rzep na końcu. Ta konstrukcja jest bardziej niezawodne, choć z czasem też rozciągnięty.
5
Kupić pokrowce z tkaniny, plusz i tkaniny. Takie modele są stosunkowo tanie, dobrze wchłaniają wilgoć. Łatwo je prać, jednak po praniu materiał może się podłączyć. Wadą takich pokrowców – szybko się zużywają. Syntetyczne materiał bardziej trwałe, ale absolutnie nie absorbują wilgoci. Mogą być śliskie i электризоваться. Ale łatwo je prać i odkurzać.
6
Kup etui z welurowe, jeśli chcesz długo ich nie zmieniać. Są trwałe, niezawodne. Nawet w przypadku dostania się na materiał popiołu z papierosów nie прогорает i nie topi się. W upał nie przykleja się do ciała i jest łatwa do czyszczenia odkurzaczem. Brak jednego – łatwo przyciąga kurzu.
7
Etui z naturalnego lub syntetycznego futra dobrze kupować na zimę. Latem na takim siedzeniu będzie gorąco. Modele ze skóry lub imitacji skóry trwałe, za nimi jest łatwe w pielęgnacji. Takie pokrycie łatwo zarysować, dlatego nie nadają się do długotrwałego użytkowania.
Porada
Jakie pokrowce nie wybrałeś, kupuj te, które łatwo zdjąć, aby w razie potrzeby wyprać lub wyczyścić.

logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *