Jak wybrać imię chłopca

Wybór imienia dla dziecka to jedno z najtrudniejszych zadań dla przyszłych rodziców. A wybór imienia dla chłopca nakłada na nich podwójną odpowiedzialność, bo to nie tylko ich synowi iść przez życie z tą nazwą, a i wnukom to dostanie jako drugie imię. I bardzo ważne jest przy tym, aby nie dopuścić przy tym błędy.

Wybór imienia dla nowo narodzonego dziecka - odpowiedzialna, ale przyjemne zadanie

Instrukcja

1
Dziewczyna może wyjść za mąż, zmienić nazwisko, wyjechać do kraju, w którym nie używa się drugie imię, dlatego przy wyborze imienia dziewczynce rodziców nic nie łączy. Wybierając imię chłopcu, trzeba patrzeć, aby ono dobrze w połączeniu z nazwiskiem, jak i andriej. Nazwy, które nie mają silnej płci cechy, jak to Wala, Sasha lub Żenia warto brać, jeśli nazwisko nie pozostawia wątpliwości, że jej nośnik chłopiec, mężczyzna. Tak więc, na przykład, Żenia Stepanov będzie czuć się znacznie pewniej, niż Igor Petrenko, który prędzej czy później będzie trochę nie na sobie, po raz kolejny, wyjaśniając, że to chłopiec.
2
Niewątpliwie, wybrane imię wpływa na charakter przyszłego syna. Jeśli chcesz zobaczyć jego twardy, zdecydowany , to jego nazwa musi być taka sama. Na Przykład, Borys, Maria, Franciszek. Bardziej miękkie imię Eliasz, Julian, Leonidas – na pewno doda miękkości w charakter dziedzica. Ale można się zatrzymać i na złotym środku – Andrzej, Piotr, Katarzyna. I na pewno trzeba uważać, aby wybrana nazwa dobrze łączyła się z andriej, aby jedno płynnie перетекало w innych, i innym Swojego syna ludziom łatwiej będzie nazwać pełnym imieniem i nazwiskiem Lwa Pietrowicz, niż na przykład Wiktora Szewczenki.
3
W ostatnim czasie odradza się tradycja nazywania dzieci według tradycji kalendarza. To dobra tradycja, nie trzeba przy tym brać imiona tych świętych, na którego dnia będzie miał urodziny Swojego syna. Przejrzyj wszystkie nazwy, znajdujące się blisko cenionych daty i na pewno wśród nich znajdzie się jeden, który z pewnością spodoba Ci się. A niektórzy rodzice spieszą się z nazwą do narodzin, a potem, patrząc w drogie глазенки, raz rozumieją: „To jest ich Vanechka”. No i oczywiście trzeba śledzić благозвучностью nazwy. Niektóre уменьшительные nazwy lub skróty inicjałów mogą narazić faceta niegrzeczny drwiny, i ta okoliczność może wlać do niego w poważne psychologiczne problem. Dlatego też, wybierając między ambicjami i wewnętrznym spokojem Swojego przyszłego dziecka, warto wiedzieć dlaczego.
Należy zwrócić uwagę
Męskich nazw jest wiele i każdy z nich jest piękny na swój sposób. Ale na co zwrócić uwagę przyszłej mamie przy wyborze imienia dla chłopca? Jeśli tak się stało i nie możesz wybrać nazwę, to nie martw się, na późniejszych etapach ciąży, weź lista męskich nazw i зачитывайте go w ucho, oczywiście nazwy, które ci się podobają i wybrać nazwę wraz z dzieckiem.

Porada
Dość często w opisie tajemnice nazw znajdziemy zgodność tego, co naprawdę dzieje się lub już się stało w życiu ludzi z odpowiednią nazwą. I wybierając to, czy tamto imię swojego dziecka zgodnie z jego wartości, staramy się (lub przynajmniej nadzieję) zapewnić sukces bezchmurne przyszłość. Ale, bez względu na wartość nazwy, nazywając chłopca „Maxim”, nie można jednoznacznie powiedzieć, jak potoczy się jego los.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.