Jak wstawić kursor na stronę

Specjalne kursory nadają strony niezapomniany widok i służą jako element projektu. Jednak nie zaleca się ich używać bez specjalnej potrzeby. Jeśli jednak nie możesz się bez nich obejść, przynajmniej postaraj się, aby ich dość oryginalne i piękne.

Jak wstawić kursor na stronę

Trzeba

  • Klient FTP.

Instrukcja

1
Utwórz kursory na swojej stronie internetowej. Można również korzystać z już gotowe kursory, dostępne do pobrania w internecie, jednak to nie doda oryginalności edytowanej przez ciebie stronie. Należy pamiętać, że dla różnych jej elementów trzeba użyć różnych kursorów. Do tworzenia własnych elementów stron można użyć różne edytory dostępne jest również do pobrania w internecie, na przykład Visual Studio firmy Microsoft. Należy zwrócić uwagę na specjalne programy przeznaczone do tworzenia kursorów.
2
Pobierz pliki utworzone lub pobranych przez was kursorów na stronę internetową za pomocą protokołu FTP, wykorzystując do tego specjalny program-klient. Pliki kursorów są kopiowane na serwer, po czym należy wykonać je pobrać do specjalnego folderu, który będzie dostępny z sieci web. Według własnego uznania i w zależności od sytuacji należy skonfigurować prawa dostępu do курсорам, czyniąc je dostępnymi dla odczytu.
3
Zapisz plik, zawierający arkusz stylów na dysk lokalny. Wprowadź plik arkuszy stylów, podłączany do wszystkich elementów edytowanego przez ciebie witryny, które w przyszłości będą funkcjonować kursory. Ten plik należy również przesłać za pomocą specjalnego klienta FTP.
4
Popraw plik arkuszy stylów, w który należy dodać adres pliku z kursorami, pobranych wcześniej na stronie internetowej. Również za pomocą klienta FTP pobierz edytowany przez ciebie plik na serwer, zastępując istniejący, po czym odłącz się od serwera. Sprawdź działanie kursora na miejscu, otwierając jedną z jego stron internetowych w przeglądarce.
5
Należy pamiętać, że po ich użyciu nie powinno pojawiać się żadnych opóźnień ruchu, w przeciwnym razie należy skonfigurować podstawowe elementy domyślne dla twojej witryny. Zaleca się sprawdzenie wieloma przeglądarkami <url>.
Porada
Staraj się nie używać błyszczące lub zbyt jasne kursory.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.