Jak wstawić kursy walut w stronę

Widżety są wyświetlane krótkiej przydatnych informacji odwiedzającym stron internetowych. Jednym z najczęstszych jest widget kursów walut, który zapewnia niezbędną codzienną informacje finansowe według kursu BANKU centralnego federacji ROSYJSKIEJ.

Jak wstawić kursy walut w stronę

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – przeglądarka;
  • – możliwość zmiany kodu stron serwisu.

Instrukcja

1
Otwórz stronę internetową, która oferuje usługi tworzenia informatorów. Na przykład, http://www.informer.ru.
2
Wybierz typ jednostki informacyjnej, który jest wam potrzebny. W oknie zostaną wyświetlone wszystkie możliwe odmiany donosicieli.
3
Wypróbuj proponowane bloki. Zdecyduj, jakie waluty, którą chcesz zobaczyć w swoim информере. Należy zwrócić uwagę na to, jak często dzieje się aktualizacja kursów walut. Dla jednych informatorów aktualizacja odbywa się raz na dobę, dla innych – raz na 10 minut. Zdecyduj, czy jest konieczna dla twojego informator informacje o tym, czy stało się spadek lub wzrost kursu waluty obcej w stosunku do rosyjskiego rubla. Po tym, jak zdecydujesz się widokiem i niezbędnych opcji informator, aby go zaznaczyć znacznik w specjalnym oknie. Na dole strony kliknij na przycisk „Zainstaluj”.
4
System przeniesie cię na stronę z instrukcjami instalacji w bloku informacyjnym. Do tego trzeba najpierw dostosować jego wygląd. W wierszu „Kolor” wybierz schemat kolorów, w którym chcesz, aby zobaczyć gotowy pogody. Następnie wprowadź adres URL strony docelowej i adres twojej skrzynki e-mail, na który zostanie wysłany kod wybranego informator walut. Kliknij na przycisk „Ustaw” poniżej.
5
Po otrzymaniu kodu, skopiuj go. Na stronie gdzie chcesz zainstalować pogody walut, utwórz nowy blok i włóż do niego skopiowany kod, wybierając przy tym format wprowadzania full html.
6
Odtwórz nowy blok z информером walut w odpowiedniej dziedzinie serwisu.
Należy zwrócić uwagę
Należy pamiętać, że można również ustawić RBC-przelicznik walut. Z jego pomocą można wykonywać tłumaczenia pomiędzy różnymi walutami obcymi, z pominięciem złotych. Ten widget pozwoli ci obliczyć ilość potrzebnej waluty (USD, EUR), na przykład, aby wymienić je na lokalną walutę za granicą podczas podróży.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.