Jak wprowadzić pieniądze w „Russian fishing”

Jak i inne gry, „Russian fishing” ma kody, aby uzyskać więcej środków. Ponieważ są one często nie działają, możesz korzystać dodatkowo instalowane.

Jak wprowadzić pieniądze w

Trzeba

  • – ArtMoney lub Cheat Engine.

Instrukcja

1
Uruchom grę „Russian fishing” na komputerze. Pobierz oprogramowanie do edycji wartości w grze, na przykład, ArtMoney lub Cheat Engine. Zasada działania takiego oprogramowania jest zbudowany na poszukiwaniu wartości danej opcji gry, po czym zmieniasz go na coś, co byłoby korzystne dla ciebie.
2
ArtMoney i CheatEngine można również używać bezpośrednio w celu uzyskania pieniędzy, również możesz zmienić ustawienie bieg czasu, aby przyspieszyć ten lub inny proces w grze, zdobywając nie tylko pieniądze, ale i dodatkowe punkty doświadczenia. Pobierz program ArtMoney lub CheatEngine można w internecie na stronie producenta oprogramowania.
3
Zaznacz wybrany i pobrany przez ciebie program po tym, jak otworzyć grę „Russian fishing”. Znajdź w procesach komputera odpowiednią pozycję, po czym otwórz grę i zapoznaj się z aktualną wartość pieniędzy. Wprowadź go w poszukiwaniu wartości w parametrach zaznaczając pola wyboru obok każdego typu elementów. U ciebie powinno pojawić się kilka takich samych wyników z różnymi nazwami wartości, wybrać wśród nich właściwy będzie dość problematyczne, więc wyniki wyszukiwania, należy pozbyć za pomocą filtra.
4
Edytuj lista znalezionych przez program wartości, zmieniając w grze „Russian fishing” ilość pieniędzy zwykłym przystępny sposób, na przykład, poświęć ich w trybie sklepu. Zminimalizuj grę lub przełącz się do ArtMoney lub CheatEngine za pomocą kombinacji klawiszy AltTab.
5
Wpisz w filtr wartości aktualną ilość pieniędzy i ponownie poczekaj, aż program znajdzie odpowiednie wartości. Tym razem wszystko dzieje się szybciej, ponieważ będą przeszukiwane według rezultatów. Zmieniaj wartość pieniędzy, dopóki nie zostanie jeden lub dwa parametry, po czym zmień je na żądaną wartość. Przejdź do gry „Russian fishing” i сохранитесь.
Porada
Staraj się grać bez cheatów i dodatkowych programów, bo szybko straci zainteresowanie do gry.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.