Jak włączyć krew w soldier of fortune

Soldier of Fortune – projekt, który stał się legendą z dwóch powodów. Przede wszystkim jest to genialny badanie poziomów i różne zadania, które i dziś są wykonywane z wielką przyjemnością. Drugi powód „ludowej miłości” – niesamowity poziom realistycznej przemocy i ogromna ilość krwi w kadrze. To nie spotkasz w każdej grze.

Jak włączyć krew w soldier of fortune

Instrukcja

1
Upewnij się, że masz zainstalowany licencjonowany wersja gry. Pobieranie piratów zgrać z internetu, kopiujesz sobie, między innymi, zestaw ustawień poprzedniego gracza, a zatem i możliwe ograniczenie na poziom brutalności. Ponadto, twoja wersja może okazać się po prostu odchudzona na rzecz mniejszej objętości.
2
W Soldier of Fortune ustawienia okrucieństwa są aktywowane z gry. Przejdź do menu „Opcje” i wybierz tam opcję „przemoc”. Początkowe ustawienia są zapamiętywane, po czym gracz jest zaproszony, aby ustawić hasło na ich zmianę. Jeśli hasło jest nadal wymagane, to spróbuj nacisnąć Enter, nic nie wchodzić (bo to może być tylko formalna procedura). Jeśli z jakiegoś powodu korzystania z ustawieniami gry, odtwarzać pobranej z internetu, to spróbuj standardowe kombinacje, takie jak zestaw z kilku jednostek lub „spacja”: to okresowo działa.
3
Aby ustawić ponownie (jeśli nie pamiętasz hasła), trzeba przeprowadzić pełną deinstalację gry: zrobić to poprzez opcję menu „Dodaj / usuń programy, a następnie usunąć dane rejestru. Aby to zrobić, otwórz menu „Start” -> „Uruchom”, wpisz regedit, a następnie w wyświetlonym oknie eksploratora otwórz katalog HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software. Upewnij się, że „ogonów” z gry nie zostało (folder z informacjami o grze), lub je usunąć, w przeciwnym przypadku. Dopiero potem przystąpić do nowej instalacji.
4
W Soldier of Fortune 2 poziom przemocy i ustaw hasło zdefiniowane podczas instalacji produktu. Przy tym „ręcznego” usuwania, jak w poprzednim ustępie, nie jest wymagane: wystarczy odinstalować grę i rozpocznij ponownie instalację.
5
Jeśli z jakichkolwiek powodów proponowane wskazówki nie pomagają, znajdź w internecie patch na wyłączenie ochrony. On po prostu wycina żądanie hasła z gry, otwierając ci wszystkie możliwości personalizacji ustawień.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.