Jak wlać płyn podłoga samemu

Do wyrównania podłogi w mieszkaniu często stosuje się żeliwo dopływowy (płynny) płeć. Po wyschnięciu staje się bardzo niezawodne i trwałe pokrycie, które można świeckich parkiet, laminat, lub kleić płytki ceramiczne. Taka podłoga chroni noclegi od nieuchronnego kurzu, tworząc tym samym klimat do zamieszkania.

Jak wlać płyn podłoga samemu

Trzeba

  • – cementowo-piaskowa zaprawa;
  • – szpatułki;
  • – materiał gruntujący;
  • – wiertarka (малооборотистая);
  • – dysza-mikser;
  • – łożyska wałek;
  • – zasada, z zainstalowaną specjalną listwą.

Instrukcja

1
Przesuń starannego przygotowania przed wykonaniem dopływowego wody (cieczy) podłogi w pomieszczeniu samodzielnie. Składa się z kilku etapów.
2
Przygotuj powierzchnię przeznaczoną do wypełnienia wypełniaczy piętrze. Przygotuj potrzebne narzędzia i zaopatrz się w niezbędne materiały.
3
Wypełnić wszystkie ubytki i pęknięcia na etapie przygotowawczym cementowo-piaskowej. aby to zrobić, użyj szpachelki. Powierzchnia musi być sucha, ponieważ guma podłogi, do momentu całkowitego wyschnięcia „boją się” wody. Jego składniki są w stanie wejść z nią w reakcję.
4
Sprawdź budowlanych poziomem równość płci. Jeśli on nie odpowiada, wyrównać powierzchnię zaprawy cementowo-piaskowej, czyli zrobić posadzkę. Pozwoli to znacznie zmniejszyć zużycie drogiego materiału.
5
Praca przygotowaną powierzchnię gruntem materiałem najmniej dwa razy.Przygotuj odpowiednią ilość dopływowy mieszaniny na podstawie obliczeń: przy grubości warstwy 1 cm na 1 m kw. podłogi potrzeba 10 kg suchej mieszanki.
6
Należy użyć do przygotowania roztworu wiertarkę, wyposażonej w regulator obrotów i dyszy mikserem. Jastrych jest jastrychu na bazie cementu z dodatkami polimerowymi. Jest on w stanie praktycznie rozprzestrzeniać się samodzielnie, tworząc gładką i bardzo wytrzymałą powierzchnię.
7
Ostatni etap – bezpośrednie nakładanie napełniania na tak przygotowaną powierzchnię. Będzie wtedy idealnie płaska i gładka. Wlać polimerów składem napełniania powierzchnię, po tym, kiedy ona wyschnie od gruntu.
8
Rozprowadzić równomiernie polimerowa skład na płaszczyźnie regułą, usuwając wałkiem kolczastym powstające pęcherzyki powietrza. Regulacja grubości warstwy specjalną listwą (od 1 do 7 cm), zainstalowanym na regułę.
Należy zwrócić uwagę
Należy wykonać pracę w pomieszczeniu, w temperaturze od pięciu do dwudziestu pięciu stopni. Wilgotność powietrza powinna wynosić 60%, w przeciwnym razie podłoga będzie suche długo.

Porada
Nie należy dopuszczać do bezpośredniego światła słonecznego na polimerowa podłoga po wyschnięciu.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.