Jak wiązać buty dla psa

Buty dla psów to nie tylko dodatek do modnej комбинезону lub свитеру. Buty i buty chronią psie łapy od śniegu i błota, a na zimno pozwalają przedłużyć wycieczki, nie dając mu zamarznąć. Jeśli umiesz robić na drutach, koniecznie podaruj zwierzaka обновкой – w delikatnych, wełnianych gumiakach mu będzie przytulnie i komfortowo.

Jak wiązać buty dla psa

Trzeba

  • – szydełko;
  • – wełniane nici;
  • – бельевая żucia;
  • – autofaucet taśma;
  • – skórzana klapka do podeszwy.

Instrukcja

1
Zdecydować, jakie buty potrzebne psu. Można połączyć kapcie – one nieco powyżej cieśni stawu. Ten model nadaje się длинношерстным gatunków. Гладкошерстным się bardziej podobać wysokie buty, dla mocujących opatrzone dwoma klamrami.
jak crochet psa ubrania
2
Zdjąć wymiary z zwierzaka. Umieścić go łapę na kartkę papieru i narysuj kontur – to sylwetka przyszłego podeszwy. Zmierz długość nogi od ziemi do cieśni stawu, a także jej szerokość. Zapisz wszystkie dane.
sweter dla psa
3
Przygotuj wzór do obliczenia. Wpisz 10 powietrznych zawiasów i połącz 10 rzędów słupkami bez накида. Zmierz wynikające z długości i oblicz ilość pętli w jednym centymetrze. Pomnóż wynikowy cyfrę na szerokość łapy zwierzaka, dodając полсантиметра na wolnym облегание.
dzianiny sweter dla małego psa
4
Związać łańcuch z wymaganej liczby powietrznych zawiasów i zamknąć w pierścień. Jest to wzorzec do cholewki buta. Zwiąż słupkami bez накида do pożądanej długości. Po zakończeniu ustalić ostatniej pętli węzeł.
dzianiny комбенизон na psa
5
Związać łańcuch z wymaganej liczby powietrznych zawiasów i zamknąć w pierścień. Jest to wzorzec do cholewki buta. Zwiąż słupkami bez накида do pożądanej długości. Po zakończeniu ustalić ostatniej pętli węzeł.
jak połączyć kombinezon dla małego psa
6
Przygotuj podeszwę w formie okręgu. Połącz trzy powietrza pętli, zamknąć je w pierścień. W następnym rzędzie poszerzyć krąg, вывязывая z każdej pętli dwie kreski bez накида. Trzeci rząd zwiększać na rysunku. Uważaj, aby podeszwa nie szła falami. Stale mierz go, porównując z rysunkiem łapy psa. Довязав do odpowiedniego rozmiaru, umieść go do podeszwy wzorzec cholewki i połączyć elementy ze sobą słupkami bez накида. Flaki spoiny musi być na zewnątrz – tak, on nie będzie obcierać psu łapy. W ten sam sposób związać jeszcze trzy buta.
7
Jeśli planujesz chodzić w deszczu, przyszyć do вязаным сапожкам podeszwy ze skóry. Выкроите wzorzec poprzez użycie konturu ich psiej łapy i przyszyć ją do dolnej części buta grubą igłą. Aby buty utrwalał się na nodze, продерните przez górną krawędź koronki i związać je. Ściśle konsolidacji buty guma, продернутая przez kulisku. Im wyższe buty, tym lepsze jest on mocowany na łapie.
logo
Article Categories:
Sprzęt i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *