Jak połączyć się z butami dla psa

Buty i odzież dla psów z mody dziwactwa zamieniły się w konieczność. Kombinezony i bluzy chroni psy przed mrozem i wiatrem, a miękkie botki i buty chronią nogi przed błotem i niebezpiecznych odczynników. Odpowiednie obuwie można kupić w sklepie zoologicznym, ale o wiele bardziej interesujące wykonać ją samodzielnie. Jeśli jesteś właścicielem szydełku lub szprych, połącz swojemu pupilowi kilka spacerowych zestawów. Pies z pewnością doceni troskę.

Jak połączyć się z butami dla psa

Trzeba

  • – nici do robótek na drutach;
  • autofaucet taśma;
  • – szprychy;
  • – hak;
  • – sznurek lub wąska taśma;
  • – igły i nici do szycia;
  • – skóra lub tkaniny, odporna na wpływy atmosferyczne;
  • – nożyczki;
  • – бельевая guma.

Instrukcja

1
Wybierz przędzy odpowiednie faktury i kolory. Praktycznie tylko korzystać z gęstą, ale miękkiej nici z mieszanki wełny lub bawełny z poliestrem. Jeśli twój pies nosi sweter, kombinezon lub czapkę, wybierz nici, współgrające z tym ubraniem. Ładnie wyglądają i kontrastowe połączenia – na przykład, jasno-czerwony kombinezon można połączyć z czarnymi пинетками. Duże krótkowłosy psy bardzo elegancko wyglądają w butach z nici, dopasowując brzmienie z odcieniem ich wełny. Nie wybieraj zbyt jasne odcienie – botki bardzo szybko stają się brudne.
jak leczyć złamania łapy u psa
2
Przygotuj prosty wzór. Umieść psią łapę na kartce papieru, a następnie zaznacz go ołówkiem. Zmierz obwód łapy i jej wysokość do stawu skokowego. Zapisz wszystkie wymiary i wracajcie do pracy.
niż leczyć stawy psa
3
Najprościej drutach ubranka szydełkowe. Wpisz łańcuch z powietrza zawiasów. Długość powinna odpowiadać obwodu łapy plus jeden-dwa centymetry na wolnym облегание. Zamknąć łańcuch w pierścień i zwiąż słupkami bez накида. Długość wyniku rury powinna być równa żądanej wysokości botki. Nie powinien być zbyt krótki, bo inaczej pies zresetuje buty.
jak leczyć ranę na łapie psa
4
Po zakończeniu pracy, należy zamocować nić, z zawiązanymi jej zawiniątkiem. Opierając się na выкройкой, połącz podeszwy w kształcie koła. Zacznij od centrum i poszerzyć krąg, вывязывая z każdej pętli poprzedniego rzędu, w dwóch kolumnach, bez накида. Gotową płytę przymocować do górnej części botki, обвязывав obie części szydełku. Aby buty ściśle ustalona na łapie, продерните w górną część wąską taśmę lub sznurek.
wzory psiej butów
5
Jeśli nie umiesz szydełkować, skorzystaj z ramion. Starannie kalkulować pętli nie musi – gotowy пинетка nie musi taksa łapę, ona jest mocowana za pomocą zapięcia lub komplikacji. Połącz prostokąta, którego długość jest równa obwodu łapy plus dwa centymetry na облегание, a szerokość – wysokość przyszłego botki. Gotową część sew, aby była rura.
dzianiny sweter dla małego psa
6
Podeszwy moda ze skóry lub wodoodpornego materiału – wtedy w пинетках będzie można chodzić w błoto. Korzystając z выкройкой podeszwy, wyciąć części, pozostawiając naddatek na szwy w полсантиметра. Zbierz пинетку, пристрочив podeszwy do góry. Szew zrób zewnętrznym, aby nie trzeba psu łapę. Włóż górną część cholewki w postaci кулиски, na dole to i вдерните бельевую gumę, zatrzask buty.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.