Jak uszyć kombinezon dla małego psa

Nie zważając na to, że kynolodzy nie popierają modne dziś fascynacji właścicieli psów, ubrania dla zwierząt, na ulicach coraz częściej można spotkać pań, które przechadzają się z miłym psem, ubrani w zalotny kombinezon lub kurtkę. Niektórzy pasjonują się tym tak bardzo, że szyć stroje dla swoich wychowanków samodzielnie.

Jak uszyć kombinezon dla małego psa

Trzeba

  • – tkaniny;
  • – zamek błyskawiczny;
  • – guziki;
  • – elastyczna guma.

Instrukcja

1
Jeśli zdecydujesz się uszyć dla swojego psa kombinezon, to wybieraj do tego dwa rodzaje tkaniny: jedną do podszewki, a drugi do góry. Lepiej dla podkładu brać flanela, a jako głównego materiału użyć плащевку.
2
Do budowy wzorców należy usunąć główną miarkę: odległość od szyi (podstawy) do ogona (jest to długość pleców). Aby dokładnie określić шейную punkt, założyć psu obrożę, ale tak, aby nie był zbyt natarczywy. Otrzymaną liczbę podzielić przez 8, aby określić długość boku siatki (jej kwadratu).
3
Teraz na papierze narysuj kwadrat sieci, strona której będzie równa 1/8 AB (odcinek AB jest miarka długości pleców). Znajdź wzór prostego kombinezonu dla małego psa i przenieś ją rysunek na swoją siatkę. W zależności od tego, jakiej rasy jest twój pies, skorygować na gotowy wzór szerokość nogawek (jeśli to konieczne). Pamiętaj, co zrobić dopasowanie szerokości i długości nogawek należy podczas montażu. Na dole nogawki lepiej zebrać na gumkę.
4
W wyniku wycinania u ciebie powinno być dziewięć części, nie licząc pasa. Wyciągnij je, dając zasiłki dla spoin nie więcej niż 2 cm Falbankę skracanie na ukos nici. Śmietana podstawowe części i przesuń przymiarki, dostosowując, jeśli trzeba, według wielkości. Jeśli w kombinezonie ma pas, to nie zapomnij zrobić kulisku. Wlewowy kombinezonu taktuje krawędziami wraz z gumką. Podobnie pożądane jest, aby przetworzyć i drugą część stroju.
5
Do zapięcia lepiej korzystać z szerokim rzepem, wyciętego na kilka mniejszych części. W tym przypadku kombinezon nie będzie „морщиниться”. Pod zamek szyć zawory. Jako opcja, przyszyć do комбинезону uchwyty i kieszenie. Uchwyty potrzebne do tego, aby wygodnie było chwytać za psa, a kieszenie do przechowywania długopisów. W szwy również można włożyć przewód, aby rozmiar można regulować.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.