Jak urządzić mały pokój

Wyposażenie każdego pokoju musi być starannie przemyślany. W szczególności należy zachować wyobraźni przy organizacji przestrzeni w niewielkich pomieszczeniach, ponieważ w wyniku nieudanego planowania mogą wyglądać zbyt ciasne i загроможденными.

Jak urządzić mały pokój

Instrukcja

1
W regeneracji nie należy używać zbyt jasne kolory i ostre kontrasty. Optycznie poszerzyć pokój pomogą ściany wykonane w jasnych, pastelowych kolorach, na przykład mogą to być jasne odcienie niebieskiego, zieleni, różu i szarości, a także moreli i kremowy, biały kolor. Jeśli planujesz może zawiesić na ścianie tapeta, to wybieraj gładkie lub z niewielkim jednolitym wzorem.
2
Najbardziej optymalne rozwiązanie – stworzyć projekt, wyposażenie pokoju, wyposażenie jej w czarno-białej kolorystyce. Bo jeśli różne elementy wystroju mają jedną kolorystykę, to wizualnie będą robić pomieszczenie więcej. Więc znajdź w jednej gamie tapety, tkaniny obiciowe i przedmioty do dekoracji wnętrz, a otrzymasz bardzo ciekawy design.
3
Ze szczególną uwagą należy odnieść się do mebli. Staraj się dobrać ją w jasnych kolorach, wtedy ona wizualnie nie absorbuje wolne miejsce. Wskazane jest, aby meble nie była skomplikowana i wielofunkcyjne. Na przykład, dobrymi rozwiązaniami dla małego pokoju są rozkładana sofa, fotel średniej wielkości składany stół.
4
Jeśli masz możliwość, to kup kilka przedmiotów szklanych mebli, na przykład, może to być stolik i krzesła. Oprócz przezroczystych powierzchni zwiększają powierzchnię i powierzchnie odbijające. Dlatego dobrym rozwiązaniem mogą stać się szafa z lustrzanym frontem i duże lustro na ścianie.
5
Nie zapominać, że integralność przestrzeni zapewnia systematyczne rozmieszczenie mebli. Umieść go tak, aby można było bezpiecznie poruszać się po pokoju. Najlepiej, jeśli jest ona wstanie wzdłuż ścian. Ponadto, im większa część podłogi będzie wolna, tym więcej będzie się wydawać wolnego miejsca.
6
Uwolnij przestrzeń pomoże mnóstwo sztucznego i naturalnego światła. Doskonałym rozwiązaniem będzie zagospodarowanie wbudowanych opraw oświetleniowych i lamp. Jeśli z jakichś powodów jest dla ciebie ta opcja jest nie do przyjęcia – skorzystaj z niskimi odpowiednimi lampami i торшерами. Co do obramowania okien, to dla tych celów nie należy używać zasłony i ciężkie zasłony – wymień je lekkimi naturalnymi tkaninami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.