Jak uruchomić grę w trybie okienkowym w systemie Windows

W niektórych przypadkach zdarza się uruchamiać grę w trybie okienkowym. Na przykład, jeśli chcesz szybko przełączać się między oknami lub pograć w stare gry, z których większość nie obsługują dużą rozdzielczość nowoczesnych monitorów. Aby przejść do okna tryb w systemie Windows istnieje kilka sposobów.

Jak uruchomić grę w trybie okienkowym w systemie Windows

Instrukcja

1
Przed wypróbowaniem różne sposoby uruchamiania okna trybu sprawdź, czy w grze jest podobna konfiguracja. Aby to zrobić, uruchom grę i przejdź do menu „Ustawienia”. Wybierz opcję „Video” i znajdź odpowiednią opcję. Jeżeli nie, możesz spróbować innych opcji.
2
Uruchom grę. Po tym, jak w pełni załadowany, naciśnij na klawiaturze klawisze Alt i Enter. Jak zwykle, wiele gier po tym przechodzą w tryb okna. Jeśli ten sposób nie zadziała, to trzeba będzie wypróbować bardziej zaawansowane opcje.
3
Znajdź na pulpicie skrót do gry. Jeśli nie, to przejdź do folderu z grą i znajdź plik, aby go uruchomić. Przytrzymaj go prawym przyciskiem myszy i przeciągnij na pulpit. Pojawi się menu, w którym należy wybrać opcję „Utwórz skrót”. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik i wybrać opcję „Utwórz skrót”, po czym przenieść go w odpowiednie miejsce.
4
Wywołanie menu „Właściwości” dla skrótu do gry. Znajdź opcję „Obiekt”, w którym jest podana ścieżka do gry, zaznacz go i dopisać na końcu – window. Na przykład, było znaczenie: C:/Games/Counter-Strike 1.6 Condition-Zero/hl.exe a będzie: C:/Games/Counter-Strike 1.6 Condition-Zero/hl.exe – window.
5
Zapisz ustawienia i uruchom grę ze skrótu. Jeśli chcesz ponownie uruchomić grę na pełny ekran, to po prostu usuń wpisanej wpis. W niektórych przypadkach uruchomienie nadal będzie odbywać się w trybie okienkowym, aby to naprawić wymieniają – full screen zamiast -window.
6
Poszukaj informacji o trybie okienkowym gry na forach i stronach poświęconych jej ustawień i przejścia. Niektóre gry wymaga wprowadzać specjalne kody lub zespołu, a dla innych są specjalne programy dodatkowe do uruchomienia w oknie. Przy tym należy być bardzo ostrożnym. Jeśli grasz w gry online, to niektóre podobne środki mogą być przeznaczone na kradzież swojego loginu i hasła.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.