Jak uratować ciąża

Groźba poronienia może wystąpić z różnych powodów: zły stan zdrowia kobiety, stres, niewłaściwy tryb życia lub ćwiczenia fizyczne. Na szczęście, w wielu przypadkach ciąży można uratować, jeśli przestrzegać wszystkich zaleceń lekarzy, zdawać niezbędne badania i regularnie przechodzić badania.

Jak uratować ciąża

Instrukcja

1
Jeśli podczas dokonywania rejestracji w ciąży lekarz diagnozował masz napięcie macicy, która jest brzemienna spontaniczne aborcją, i cierpisz z powodu poważnych chorób ginekologicznych lub innymi ciężkimi chorobami, może być konieczne leczenie w szpitalu. Posłuchajcie słów doktora i nie poddawaj się od hospitalizacji, jeśli naprawdę chcesz urodzić dziecko.
2
W lżejszych przypadkach, gdy oprócz mięśni macicy u ciebie nie stwierdzono żadnych zagrażających normalnemu rozwojowi patologii płodu, lekarz najprawdopodobniej przepisze ci ambulatoryjne leczenie odwykowe. Oprócz leków, prawdopodobnie będzie również zalecany zmniejsza się obciążenie fizyczne i zrezygnować z życia seksualnego. Nie zaniedbuj tych porad i regularnie przyjmować przepisane ginekologiem leki — to pomoże ci uniknąć poronienia.
3
Do poronienia zakończenie ciąży może prowadzić i niektóre choroby przewlekłe, dlatego koniecznie powiedz lekarzowi o dostępnych u ciebie problemy ze zdrowiem. Należy skonsultować się u odpowiednich specjalistów, aby ciąża przebiegała normalnie, stosować się do ich zaleceń. Jeśli będzie potrzeba, przejdź pełny kurs leczenia.
4
Nawet jeśli jesteś zupełnie zdrowy, to w okres inkubacyjny dziecka staraj się odpoczywać i dywersyfikuje swoją dietę i staraj się unikać stresów, urazów i ciężkich fizycznych i psychicznych obciążeń, które mogą prowadzić do zagrożenia poronieniem. Regularnie przechodzą rutynowe badania lekarskie i badania ultradźwiękowe — to pomoże zidentyfikować wszelkie, nawet najmniejsze odchylenia w rozwoju płodu.
5
Jeśli wystąpią objawy rozpoczynającego się poronienia: was zaczęło przeszkadzać ból w dole brzucha lub pleców, masz pojawiły się plamienia z dróg rodnych — nie prowadzi własnego, nie tracąc czasu, pilnie skontaktuj się z lekarzem. W wielu przypadkach w porę podjęte przez specjalistów środki pomagają normalizować sytuację i utrzymanie ciąży.
logo
Kategoria:
Ciąża i poród

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.