Jak umieścić plik w „Depozyt”

Do wymiany plików za pośrednictwem internetu często korzysta się z tzw. файлообменники, tj. strony internetowe, specjalizujące się w przechowywaniu plików. Jednym z najbardziej popularnych serwisów jest Depositfiles. Umieszczanie plików na tej stronie – prosta i szybka procedura.

Jak umieścić plik na

Trzeba

  • – komputer z dostępem do internetu.

Instrukcja

1
Wejdź na stronę http://depositfiles.com i zarejestruj się, klikając na link „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony. Do umieszczenia plików na tym tym momencie rejestracja nie jest wymagana, jednak daje wiele korzyści. Po pierwsze, po rejestracji możesz wziąć udział w programie partnerskim serwisu i otrzymywać pieniądze za każde pobranie plików, a także za polecanie nowych użytkowników. Po drugie, rejestracja sprawia, że jest wygodny proces zarządzania plikami закачанными.
2
Zaloguj się na stronie, wstępnie potwierdzając rejestrację i wybierz plik, który chcesz przesłać. Należy pamiętać, że plik ten nie powinien naruszać czyichkolwiek praw, zawierać wirusy lub nielegalne treści, mieć charakter ofensywny lub nawoływanie do nienawiści. Ponadto, maksymalny rozmiar, który może mieć plik do pobrania wynosi 2 Gb.
3
Potwierdź pobieranie pliku, klikając „Pobierz teraz”. Gdy plik zostanie pobrany, pojawi się napis „Ładowanie zakończone pomyślnie” i okienko z linkami do pobrania i usunięcia pliku.
4
Skopiuj i zapisz te linki. Pierwsza z nich to http,-adres miejsca przechowywania pobranego pliku, to właśnie ten link będziesz dawać znajomym, jeśli chcesz, aby pobrać plik. A klikając na link, aby usunąć, można w dowolnym momencie usunąć plik z файлообменника. Dodatkowo, zarejestrowani użytkownicy mogą zarządzać plikami z prywatnego gabinetu, w takim przypadku nie ma potrzeby zapamiętywać linki.
5
Pobierając plik na Depositfiles, należy pamiętać, że okres przechowywania na tym tym momencie jest ograniczona. Jeśli nie jesteś zarejestrowany na stronie, twój plik zostanie usunięty po upływie 30 dni od daty ostatniego jego pobrania. Jeśli przed pobraniem pliku przeszły rejestrację i залогинились, okres ten zostanie przedłużony do 90 dni od daty ostatniego pobrania.
6
Udostępnianie plików Depositfiles pozwala grupować pliki w jeden folder, lub stos. W tym celu skorzystaj z opcji „Pobranie kilku plików”. Trzeba będzie wybrać pliki, które chcesz przesłać z komputera i wpisać nazwę przydziału. Gdy pobieranie się na wycieczkę zakończy się, otrzymasz link do pobrania folderu plików.
7
Można utworzyć kompilację i już pobranych przez użytkownika na witrynę plików. Przejdź do menu „Pliki” w panelu osobistym i utwórz nowy folder, a następnie przesuń w niej pliki.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.