Jak układać kareta na wydłużenie

Fryzura quady, bez względu na swój sędziwy wiek, i w naszych czasach nie wychodzi z mody. Jednak wystarczy zrobić fryzurę kareta, to tylko połowa sukcesu, ją trzeba umieć układać. Kilka opcji stylizacji pomogą urozmaicić swoje życie w rytmie wydłużonego quady.

Jak układać kareta na wydłużenie

Trzeba

  • – fryzura „poszerzony kareta”;
  • – ręcznik;
  • – pianka do układania włosów;
  • – lokówki;
  • – suszarka do włosów;
  • – żel do stylizacji włosów;
  • – lakier do włosów;
  • – grzebień;

Instrukcja

1
Skorzystaj z szybkiej stylizacji, aby położyć kareta na wydłużenie na każdy dzień. Zmocz włosy, wyciśnij je ręcznikiem i pozostawić trochę suche, nie разматывая ręcznik. Następnie nanieść niewielką ilość pianki do układania włosów (jeden wystarczy kuli). Nawiń na grube wałki i wysusz je pod ciepłym powietrzem suszarki. Lokówki pozostawić na 15 minut. Ta stylizacja włosom objętość nawet najbardziej delikatnym włosom.
2
Wysuszone włosy po prostu podzielić na bezpośrednie przedziałek, jeśli jesteś zbyt leniwy coś wymyślać, jak układać włosy nadal trzeba. Następnie nasmarować sworznie żelem do włosów i chaotycznie ubić włosy. Gotową fryzurę utrwal lakierem. Stylizacja dla leniwych gotowy!
3
Prawie wysuszone włosy зачешите najpierw na jedną stronę, dokładnie osusz, i zrób to samo z włosami, przetoczyła się na drugą stronę. Opuść głowę w dół i potrząśnij włosami, dalej ostro podnieść głowę. Teraz zrób mały ukośny przedziałek i ustalić wynikowy fryzurę lakierem.
4
Укротите строптивые włosy za pomocą opaski. Do tego dobierz dla siebie opaskę odpowiedniej szerokości i kolory i załóż na głowę. Tak masz pojawi się nowy wizerunek, który również pomoże ukryć otrosshie korzenie włosów.
5
Jeśli wybierasz się na imprezę, zrób świąteczną stylizację. Do tego wkręcić włosy na wałki, a potem ostrożnie wyjąć bębenek, aby pasma nie распушились, i przeczesz je palcami rąk w kierunku od nasady. Jeszcze raz przeczesz pasma, ale już tylko z niewielką ilością żelu. Na zakończenie wykonaj ukośny przedziałek, nadaj palcami kształt челке i wlać wszystko lakierem.
6
Зачешите temu włosy i zabezpieczyć je żelem, aby łatwo i szybko zrobić wieczorową stylizację wydłużonego kareta latem. Ta stylizacja pasuje do każdego koloru włosów, to sprawia, że otwarta osoba i daje możliwość pokazać makijaż na wieczór w najlepszym świetle.
logo
Kategoria:
Fryzury

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.