Jak udekorować salę balonami

Przygotowując się do jakiejkolwiek uroczystości, wiele osób wybiera wariant dekoracji świątecznego sali bankietowej sali lub sceny za pomocą balonów. Jednak ceny takiej usługi nie wszystkim odpowiadają. W takim przypadku można spróbować udekorować salę balonami własnymi siłami.

Jak udekorować salę balonami

Trzeba

  • – pomieszczenie, które należy ozdobić;
  • – dużo kolorowych balonów (nie mniej niż 100);
  • – pompa do inflacji balonów.

Instrukcja

1
Na początek określ kolorystykę, w której będzie realizowana twoja kompozycja z balonów. Dla dzieci święta, należy wykupić lokal dużą ilością kolorowych kulek. W tym przypadku również dobrze nadaje się фольгированные kulki, które przedstawiają różne postacie z dziecięcych kreskówek i bajek.
2
Do ceremonii ślubnej wybrać ton kulek bardzo starannie. Różnorodność jest tutaj zupełnie nie na miejscu. Najlepiej ograniczyć się do kilku delikatnych, pastelowych kolorach. Pamiętaj, że wybrane odcienie muszą się łączyć i komponować się z pozostałym wystrojem wnętrza pomieszczenia i dobrze pasują do niego.
3
Skontaktuj się z aero-projektantom za pomocą, jeśli jest taka potrzeba. Oni szybko mogą zrobić szkic projektu, badanie sala doświadczonym okiem profesjonalisty.
4
Jeśli chcesz, aby balony wyglądały ekskluzywnych, zamów wydruk na nich. Nowoczesne technologie pozwalają nanieść na kuli dowolny tekst, zdjęcie lub obrazek.
5
Spróbuj powiesić balony na obwodzie całego pomieszczenia, w tym firma je według określonej zasady. Na przykład, mały i duży, ciemny i jasny, itp. Nowoczesne kulki mogą być w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach.
6
Zrób ciekawą kompozycję tematyczną. Z małych kulek zbierz serce, kwiat, cyfry lub imię i nazwisko sprawcy. Powiesić powstałą figurę w widocznym miejscu. Doświadczeni projektanci mogą wyprodukować dużą i obszerną rzeźby z balonów. W razie potrzeby skontaktuj się z nim.
7
Szczególną uwagę należy zwrócić гелиевым kulkach. Pokonaj ich „zmienność”. Na przykład, przywiązać piłki do спинкам krzesła lub do jakichkolwiek przedmiotów stojących na stole. Należy uważać, aby związane kulki nie przeszkadzały gościom.
8
Obwiążcie kulki piękne wstążki, tak aby wdziękiem zwisały w dół i zwolnij kulki do sufitu. Połącz balony wypełnione helem, między sobą i kolejce z nich duży łuk, взмывающую pod sam sufit nad świątecznym stołem.
Porada
Powiązane balony można w końcu pm rozdać gościom i uroczyście uruchomić w niebo.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.