Jak udekorować salę na wakacje

Ozdoba pomieszczenia na wakacje można powierzyć fachowcom, ale to będzie drogo kosztować. Aby zaoszczędzić środki, które będą przydatne dla innych potrzeb, udekoruj salę sami. Proszę o zdjęcia z gotowymi świątecznymi wnętrz i odpowiednią ilością materiałów. Na pewno trzeba pomocnicy, bo praca będzie czasochłonna i związane z pewnym ryzykiem – ozdoby na górze ścian lub pod stropem trzeba mocować przy użyciu drabiny lub stolec.

Jak udekorować salę na wakacje

Trzeba

  • – balony;
  • – kolorowe taśmy;
  • – obrusy i serwetki;
  • – pokrowce na krzesła;
  • – kwiaty.

Instrukcja

1
Kup balony jednego rozmiaru i kształtu, dwóch lub trzech kolorów. Licz się z tym, że jakiś ich liczba może pęknąć, więc weź dwa razy więcej, niż jest wymagane. Weź do wynajęcia specjalnego sprzętu do napełniania balonów helem. Przygotuj błyszczące wstążki, aby przyciągnąć ich do хвостикам kul.
2
Z kulek zrób proste tematyczne kompozycje, które są odpowiednie do tematu wakacji. Na przykład, czerwone serca – na ślub i Walentynki, białe bałwanki i zielone choinki zdobią salę do Nowego roku. Formy do figur zrób z grubego drutu, a nadęte balony już krawat do niej.
3
Wypełnione helem balony można po prostu zostawić latać pod sufitem. Bukiety z nich umieścić na stoły i przywiąż go do krzesła спинкам.
4
Ściany udekoruj kolorowymi plakatami lub rysunkami. Elektryczne lampki można stosować nie tylko na Nowy rok – są piękne i w każdej innej święto! Umieść je na środku stołu lub powiesić na ścianie.
5
Bukiety kwiatów zawsze zdobią pomieszczenia, w nich jest szczególna delikatność i трогательность. Nic nie może równać się z kwiatami do dekoracji. Na stole umieścić niskie utworu, aby nie przeszkadzały gościom zobaczyć siebie.
6
Wybierz eleganckie obrusy na stołach i piękne serwetki do nich w tonie. Jeśli masz możliwość uszyć pokrowce na krzesła, to sala będzie wyglądać bardzo stylowo. Zawiązujcie je kolorowymi wstążkami tej samej kolorystyce, co i wszystkie inne ozdoby.
7
Odswiezyc zasłony na oknach i dokładnie umyć pokoju, czystość też świetnie zdobi! Aby wymalowane farbą ściany sali wyglądały наряднее i kameralne, serwet ich ozdobnej tkaniny i taśmy. Z kolorowego papieru wytnij kwiaty, motyle i inne elementy dekoracyjne. Nimi też można udekorować ściany lub okna.
8
Świąteczny poczęstunek w stylowej zastawie pięknie zdobi stół. A śmieszne ludzie w dobrym nastroju ozdobią sobą każdą uroczystość.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *