Jak trzymać faceta na odległość

Mężczyźni z natury mają tendencję prześladować kobietę, dążyć do jej. Zazwyczaj kobiety takie zaloty przyjemne. Jeśli jednak nie czujesz sympatię do ухажеру i nie zamierza wchodzić z nim w bliskie relacje, trzeba nauczyć się trzymać mężczyznę na odległość.

Jak trzymać faceta na odległość

Instrukcja

1
Należy unikać długotrwałego kontaktu z oczami. Podczas rozmowy płynnie взглядывайте w twarz i od razu spojrzysz na coś innego.
2
Jeśli mężczyzna flirtuje, udawaj, że nie rozumiesz aluzje, reagowanie na to, co zostało napisane na poważnie, czy po prostu ignorować.
3
Staraj się nie zostawać z mężczyzną sam na sam. Jeśli musisz gdzieś iść, weź ze sobą przyjaciółkę lub innego opiekuna. Gdy pomimo wszelkich starań, wy wszyscy jesteście sam na sam z mężczyzną, unikaj nawet pobieżnej kontaktu z oczami, patrz na boki. Rozmowa przelać na znajomych lub dyskusja jakichkolwiek problemów.
4
Wszystkich swoim wyglądem pozwala nam zrozumieć, że mężczyzna jest ci obojętny. W komunikowaniu się zachować zimną uprzejmością. Nie wolno w stosunku do mężczyzny ani wybuchów gniewu, ani кокетства.
5
Dać mężczyźnie do zrozumienia, że masz już ktoś jest, i ten człowiek może za ciebie zadbać.
6
Пресекайте wszelkie próby kontaktu fizycznego. Jeśli mężczyzna podchodzi zbyt blisko i atakuje swoją prywatną przestrzeń, odsuń się, przywracając między wami neutralny dystans. Gdy nie ma dokąd odejść, będziesz ratowanie każda pozycja, która z języka ciała „przekłada się na” jak „zamknięta”. Jeśli докучливому ухажеру podoba приобнять cię, zdejmij z siebie jego rękę i usuńcie to działanie obserwacją, utrzymanym w duchu tej samej chłodnej uprzejmości.
7
Należy unikać przyjmowania od mężczyzny prezenty, które do czegoś zobowiązują. Na przykład, jeśli jest to twój szef, i na święta 8 Marca zrobił mały prezent każdego pracownika, taki dar można przyjąć. Jednak jeśli ci dają indywidualny prezent, a poza tym, mój drogi, od niego należy zrezygnować.
8
Z mężczyzną, który ci się naprzykrza się swoimi uczuciami, utrzymuj rozmowy wyłącznie praktycznego charakteru. Na przykład, jeśli irytujący chłopak – twój kolega, rozmawiaj z nim tylko o pracy. Próbuje zmienić temat rozmowy na prywatne tematy пресекайте mówiąc o tym, że masz pilne zadanie i innymi podobnymi отговорками.
logo
Article Categories:
Uczucia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *