Jak zrozumieć faceta, czy nie

Do czego potrzebny jest facet? Aby dbać, kochać, patrzeć w jego oczy i wiedzieć, że ciebie też lubią… Aby chodzić za rączkę i w ramionach faceta zapomnieć o bólu, który przynosi okoliczne ludzie… Aby cieszyć się i przeżywać razem z nim… A w weekendy leżeć i oglądać ulubiony film razem, Aby pomagał w trudnych chwilach, aby przeklinał i przez pięć minut мирились… Ale nie wszyscy faceci są potrzebne do tego, tak czy potrzebny jest właśnie dla ciebie facet?

Jak zrozumieć faceta, czy nie

Instrukcja

1
Tak więc, jak zrozumieć faceta, czy nie? Bardzo po prostu. Jeśli potrzebujesz osób do jakichkolwiek celów, którego można nazwać „swoim chłopakiem”, to, oczywiście, w tym przypadku, facet potrzebuje! A jeśli nie ma żadnego powodu, lub mają powody, które bezpośrednio mówią o tym, że każdy „mój chłopak” będzie tylko przeszkodą, to oczywiście, w takich okolicznościach, facet nie potrzebny.”Ale, jak zawsze, to słowo występuje, gdy problem już na pierwszy rzut oka, rozwiązany i zmusza nas do myślenia o tym, co, w rzeczywistości, jest to pytanie bardzo trudne. Skąd, na przykład, u четырнадцатилетней dziewczyny podejmą się wątpliwości, kiedy pewnego ranka jej przyjdzie do głowy, że jej na pewno potrzebny jest ktoś, kogo mogłaby nazwać „chłopakiem”? Odrzućmy na bok zboczone myśli i załóżmy, że wczoraj druga dziewczyna w tym samym wieku powiedziała, że ona już jest prawdziwy facet. W tym momencie w głowie четырнадцатилетней dziewczyny wybuchła błyskawice, a grzmoty zazdrości odbył się falę uderzeniową na całym ciele. „Ja też chcę!” – powstała przyczyna, i wkrótce, w konsekwencji, pojawił się facet, który nie zauważyli, że stał się tylko narzędziem pozbyć się zazdrości. Przez jakiś czas między nimi, najprawdopodobniej, występuje konflikt, i w przenośni, z powodu kontuzji na serce dziewczynka całymi nocami płacze u siebie na łóżku. Jak wniosek: jest mało prawdopodobne, aby tak młodzi nastolatkowie mogli zrozumieć, czy potrzebny jest im facet, czy nie.
Jak zrozumieć faceta, czy nie
2
W bardziej dojrzałym wieku na pierwszy plan w stosunkach obu płci wychodzi seksualny aspekt. Poza tym aspektem, na drugim planie, zazwyczaj, należy fakt public relations, czyli jak się do ciebie odnoszą się nie tylko znane, ale i zupełnie obcych ludzi. I kiedy te dwa aspekty łączą się, to dziewczynie, aby nie przejść na całą okolicę „nadmiernie dostępnej”, trzeba nazywać swojego kochanka – chłopakiem i wygnać na wagę w relacji.
Inne dziewczyny kontynuują politykę четырнадцатилетней dziewczyny i zaczynają się spotykać z chłopakami, tylko po to, aby „pokazać” przed koleżankami, bo poczucie kobiecej zazdrości jeszcze nikt nie został odwołany. Zwykle takie dziewczyny wkrótce także pozostają się urażony, a nawet – upokorzony, ale nadal „zakrzywia linii”.
3
Czasami dla dziewczyn, dziewczyn obecność faceta jest pewną granicą, przed którym byli jeszcze dziećmi, i za którym stały się one już dorosłe. W swoich oczach oni dorastali na kilka lat za jeden dzień. Samo palenie. Dlatego właśnie to pragnienie, aby pojawił się facet, należy traktować jak nałóg.
4
Ale głównym wskaźnikiem, potrzebny jest facet lub nie, jeśli rozumieć pod tym słowem człowieka, który jest bardzo drogi panu, do którego masz więcej niż przywiązanie, jest zwyczajne serce. I, jak wiadomo, serce nie sługa kochać jednego, a od drugiego trzymać się z dala, ale można zamówić świadomości, aby ukryć swoje serce od ciężkich wstrząsów.
5
Jak zrozumieć faceta, czy nie? Nigdy nie kieruj się samolubnymi czynnikami w tej sprawie. To nie jest taki punkt w życiu, w którym można zaznaczyć, potem ją usunąć i postawić jeszcze kilka razy. Nikt, oczywiście, nie jest wolny od błędów, ale trzeba unikać przynajmniej tych, które zdarzają się z naszej winy.
6
Jeśli lubisz ludzi i chcesz spędzać z nim czas, aby czuć się jak najwięcej na jego bliskość do siebie, to wtedy nie ma żadnej różnicy, jak nazywać tego człowieka – przyjaciela, chłopaka lub męża. Po prostu bądź z nim zawsze obok.
Należy zwrócić uwagę
Dlaczego kobieta potrzebuje mężczyzna? Dlaczego kobiety mężczyźni są potrzebne? Do tego: Aby nie być samotnymi. Nie ma nic, jeśli obok nie ma go . Tego samego, tego jedynego, z którym kobieta planuje w Urzędzie stanu cywilnego iść. Dlaczego kobieta potrzebuje swój osobisty mężczyzna? – Aby być mu żoną.

Porada
Wiele dziewcząt w okresie dojrzewania marzą o tym, aby u nich pojawił się chłopak, ale kiedy przychodzi moment prawdy, i ukochany puka w jej drzwi, to dziewczyna może zapinać przed oczami: „A po co potrzebny jest facet?”. I w pewnym stopniu będzie ona prawa, ponieważ miała skoczyć z głową, nie wiedząc przy tym człowieka jak należy, oczywiście, nie do pomyślenia.

logo
Kategoria:
Uczucia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.