Jak świętować urodziny w klubie

Obchody urodzin w domu staje się coraz mniej popularne, przecież zorganizować małe przyjęcie w kawiarni lub klubie o wiele łatwiej i szybciej. Jeśli kochasz taniec i głośne imprezy, spróbuj zauważyć urodziny w klubie.

Jak świętować urodziny w klubie

Trzeba

  • – lista gości;
  • – numery telefonów i adresy klubów;
  • – pieniądze.

Instrukcja

1
Zrób przynajmniej przykładowa lista gości, aby określić ich ilością. Już na tym etapie można wstępnie obdzwonić znajomych i dowiedzieć się, czy wszyscy będą mogli uczestniczyć. Być może ktoś z nich zamierza wyjechać lub będzie zajęty w ten dzień.
2
Wybierz klub nocny, w którym będzie obchodzić urodziny. Zwróć uwagę na atmosferę lokalu, harmonogram imprez tematycznych, menu. Jeśli jeszcze nie byłeś w tym klubie, poczytaj w necie opinie o nim lub odwiedzić jego.
3
Z góry zarezerwuj stolik. W większości klubów można go zamówić telefonicznie, ale najlepiej osobiście odwiedzić klub. Zamówienia na żywo trzeba będzie znać dokładną datę i liczbę spodziewanych gości. Przy wyborze daty należy pamiętać, że niektórzy z gości może być niewygodne iść do klubu nocnego w środku tygodnia. Ponadto, zapytaj administratora, czy nie planuje się w tym dniu jakaś impreza tematyczna, i sprawdź, czy oferuje płacić osobno za wejście do klubu. Przy zamówieniu stolika ci, najprawdopodobniej, będzie musiał wpłacić zaliczkę.
4
Szczegółowo omówić z administratorem lub szefa kuchni menu. Zazwyczaj kluby nie pozwalają przynosić ze sobą ani jedzenie, ani alkohol, więc trzeba wybierać z dostępnych dań. Jeśli nie wiesz dokładnie kulinaria swoich gości, wolą neutralne europejską kuchnię. Często przy zamówieniu stolika po prostu dostać kredyt na określoną kwotę na dostępne dania i napoje, w takim przypadku każdy z twoich gości będzie mógł wybrać coś, co mu do gustu.
5
Zarezerwowanie stolika w klubie, powiadom wszystkich zaproszonych. Można to zrobić zarówno osobiście, jak i telefonicznie lub wysyłanie zaproszenia. Nie zapomnij sprawdzić, gdzie dokładnie i o której planujecie się spotkać.
6
W dzień uroczystości w żadnym wypadku nie spóźnij się i zachować świąteczny nastrój. Można spotkać się z gośćmi bezpośrednio przy wejściu do klubu, jak i w każdym innym miejscu. Ponadto, jeśli planujesz tylko potańczyć i nie zamówiliśmy stolik z wyprzedzeniem, przed udaniem się na nocny klub, zrelaksować się w barze lub kawiarni. Jeśli wybierasz się opuścić klub nocny, nie zapomnij, aby w końcu płacić za posiłki i napoje.
Porada
Za dodatkową opłatą klub może organizować konkursy i loterie w sądzie urodziny.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.