Jak najlepiej świętować urodziny z ukochaną

Urodziny można zrobić niezapomniane, ekscytujące i romantyczne – przesuń go z ukochaną osobą. Odwrót od przyzwyczajenia obchodzić święto w firmie i poświęcić cały dzień komunikowania się z najważniejszym człowiekiem w twoim życiu – na pewno postara się zaskoczyć i zadowolić ciebie.

Jak najlepiej świętować urodziny z ukochaną

Instrukcja

1
Zastanów się, czego chcesz najbardziej – spędzić dzień we dwoje, z dala od zgiełku miasta, udać się za miasto lub po prostu wędrować po mieście, zaglądając do kawiarni, kina, itp. Może być, chcesz tradycyjny, romantyczna kolacja ze świecami i winem, lub od dawna marzyłeś, aby pojechać na jeden dzień w obcym mieście. Powiedz ukochanej o swoich pragnieniach wcześniej – możliwe, że skorzysta z twojej podpowiedzi i organizuje wszystko tak, jak chcesz. W każdym razie obchody zapisze element zaskoczenia – przecież nie wiesz, że to właśnie on zdecyduje się zorganizować. Ale to będzie dokładnie to, o czym od dawna marzyłeś.
2
Bądź otwarty na eksperymenty – nawet jeśli masz w zwyczaju obchodzić urodziny razem z rodziną i przyjaciółmi, z świątecznym ciastem i balonami, zrób wyjątek i tym razem. Przenieś obchody z gośćmi na drugi dzień i uwolnij się od kłopotów organizacyjnych w swoje święto.
3
Spróbuj czegoś nowego razem w ten dzień – skok ze spadochronu, rafting, loty na paralotni. Zajęcia koniecznie musi być ekstremalne – adrenaliny i niezapomniane wrażenia są gwarantowane. To, że przeżyjecie razem, zjednoczy i zbliży was. A wieczorem można posiedzieć w przytulnej restauracji – niech ulubiony pogratulować ciebie, przedstawi swój prezent, powie ci wszystko, czego chce życzyć.
4
Najprostsze obchody urodzin może stać się niezwykłe i niesamowite, jeśli spędzisz go z ukochanym mężczyzną. Poświęć ten dzień sobie w pełni – obudzić się rano i po otrzymaniu pierwszej porcji pozdrowienia, udaj się na spacer. Niech twój mężczyzna zadba o zasadzie trasie – wybrania się na parowiec, chodzić po ulicach, trzymając się za ręce. Coś do jedzenia lodów, siedząc na ławce w parku – zupełnie jak w dzieciństwie. Wspiąć się na dach bloku mieszkalnego i zorganizować tam uroczysty obiad z winem i lekkie przekąski. A wieczorem zebrać towarzystwo przyjaciół i „oderwać się” w nocnym klubie, poruszając się pod rytmy. Po powrocie do domu nad ranem, możesz kontynuować obchody jego urodzin (jeśli nie jest zbyt утомитесь) razem – cicha muzyka, kilka kieliszków wina, relaksująca kąpiel i uwagę ukochanego.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.