Jak stworzyć stronę internetową, na битриксе

Tworzenie nowej strony na „1C-Bitrix” – to jeden ze sposobów wdrażania projektu wraz z kopiowaniem już istniejących, a także jego przeniesieniem. Stworzenie strony internetowej w „Битриксе” można samodzielnie, tym bardziej, że zawsze jest możliwość skontaktować się z pomocą techniczną.

Jak stworzyć stronę internetową, na битриксе

Trzeba

  • – komputer;
  • – wyjście do internetu.

Instrukcja

1
Na początek pobierz plik bitrix_setup.php pobierz na swój serwer i uruchomić go, wpisując w pasku przeglądarki http://имя-вашего-сайта/bitrix_setup.php. W otwartym oknie kliknij przycisk „Nowa instalacja”. Następnie wybierz odpowiedni pakiet instalacyjny i kliknij przycisk „Prześlij”.
2
Jeśli już kupiłeś wersję „1C-Bitrix”, i masz klucz, wpisz go w odpowiednie pole. W innym wariancie nadal będzie zabezpieczone wersji próbnej przez 30 dni, podczas których można za nią zapłacić. Zapoznaj się z umową licencyjną.
3
Instalacja produktu zrealizowane automatycznie. Po zakończeniu instalacji należy utworzyć administratora serwisu, podając login, hasło, adres e-mail i nazwisko administratora. Administrator będzie posiadać uprawnienia do zarządzania stroną. Po zakończeniu instalacji, można będzie dodać użytkowników, dając im ograniczeniami.
4
Zabezpieczyć te dane w osobnym miejscu, aby w razie wypadku skontaktować się z nim. Korzystając z nich będziesz logować się do panelu administracyjnego.
5
Następnie kliknij przycisk „Dalej”, w wyniku czego otworzy się okno dialogowe Kreatora tworzenia strony internetowej. Wybierz szablon dla strony internetowej, odpowiedni design. Następnie zdecydować, kolorystyką, wprowadź nazwę i slogan firmy w odpowiednie pola, pobierz logo.
6
Następnie otworzy się okno z usług na stronie internetowej. Usuń zaznaczenie z tych z nich, których nie chcesz widzieć w swoim zasobie. Jeśli chcesz urzeczywistnić na miejscu tylko stronę główną, autoryzację i wyszukaj, to nie krępuj się usunąć wszystkie pola wyboru.
7
Naciśnij „Set”, a następnie, po zakończeniu pracy Kreatora tworzenia strony internetowej, możesz kliknąć na przycisk „Przejdź do strony” i kontynuować pracę bezpośrednio na nim. Strona na „1C-Bitrix” jest stworzony. Dalej odbywa się konfiguracja serwera pocztowego.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.