Jak stworzyć biznes dla odkupienia samochodów

Okup i dalsza sprzedaż samochodów –to jest dość ciekawy, potrzebny, ale i specyficzny biznes. W przypadku, gdy ocena będzie dokonana prawidłowo, nie biorąc pod uwagę wszystkie czynniki odzyskiwania auto, zakup przejdzie do kategorii nieopłacalne. Myśląc o otwarciu salonu odkupienia samochodów, konieczne jest posiadanie pełnej informacji i kapitał zakładowy.

Jak stworzyć biznes dla odkupienia samochodów

Instrukcja

1
Zapoznaj się sytuacji rynkowej: konkurentów, ceny na samochody, stosunek podaży i zdań. Wybierz swoją niszę, na przykład, kupuj tylko uszkodzone auto i nie bierz maszyny, które były w wypadkach. Sporządź roboczy plan finansowy działania twojego przedsiębiorstwa. Złóż dokumenty podatkowe, dające prawo na wybrany rodzaj działalności.
2
Znajdź i przygotuj do pracy, miejsce do naprawy odkupionych maszyn, to może być wynajęty apartament, garaż. Najważniejsze, aby były tam wszystkie narzędzia, farby, szczegóły. Kup wszystko, czego potrzebujesz w małej ilości, скорректируете kompletowanie w trakcie pracy.
3
Zaproś wykwalifikowanego pracownika (partnera), który będzie w stanie profesjonalnie przeprowadzić diagnostykę, ocenę produktu, obliczyć koszt remontu. Umów o stałej współpracy z автосервисом lub wynająć własny personel do prac remontowych. Często na zewnątrz brzydki samochód, przedstawiony w kolejności, można sprzedać w półtora razy droższe.
4
Zajmij się reklamą – daj ogłoszenia w lokalnych MEDIACH, расклейте reklamy około STU, salonów samochodowych (pre-umów z ich właścicielami o wyrażeniu zgody). Zarejestruj się na автобирже, należy umieścić informacje o usługach na stronach internetowych.
5
Rozpocznij działalność z wykupu starych, tanich marek, takich jak „Lada”. Kup dwie-trzy takie maszyny, przyprowadźcie ich do normalnego stanu i sprzedaj z procentowym zyskiem. Nabierajcie doświadczenia na modelach krajowych, następnie przejdź na zagraniczne, przychody z odsprzedaży będzie wzrastać.
6
Przed zawarciem transakcji starannej i diagnozuje stan towaru. Nie należy polegać na zapewnienia sprzedającego, o wiele lepiej się upewnić w rzeczywistych wad, niż stracić własne środki. Ocenę należy przeprowadzać w dobrze oświetlonym miejscu. Sprawdź ciekawostki: lampki, przyciski, kierunkowskazy. Ich naprawa jest dość pracochłonny i kosztowny. Należy zwrócić uwagę na pracę amortyzatorów, wygląd opon, kilka razy otwórz i zamknij drzwi.
Należy zwrócić uwagę
Bądź cierpliwy, ten rodzaj działalności opłaca się średnio przez trzy do sześciu miesięcy.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.